Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SONGS FOR THE DIYCORE - - - - -

Human Steak

Human Steak

Marussi

Tahle nahrávka byla nahraná ve zkušebně Zkoušky Sirén pod vedením Mirka. Zeď nářků, plesnivý pavouci, absence kyslíku a nerozeznatelnej den od noci. Celková atmosféra toho místa nečpí jenom z hadrů Zkoušky sirén, ale teď už i z týhle naší nahrávky - je to tam.

Dát to sem byl logickej a neudržitelnej nápad. Je to už dýl, co sme zjistili, že na hraní je nejlepší vlastně to, co se děje kolem (a teť mám na mysli všechny požitky i užitky). Na tenhle web chodí spousta lidí se stejným lazením - velkou část určitě už známe i osobně a tu neznámou poznáme časem. Je to pomyslný razítko tomuhle webu: "ano, takhle ano, děláte to dobře!"

K muzice samotný toho nejde moc napsat, snad jen to, že to nějakým způsobem vzniklo v trojúhelníku prznění, inspirace a určitýho tušení.

děkujem nemajetnej (mluvící snad i za Vencla a Vhs)

Download: (staženo: 1203x)
vše v archivu zip: Human Steak - Marussi.zip - (77144) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 2
adamek
2. 08. 2010, 15:20:52
sen je hit!!!!

orel
22. 07. 2010, 11:12:26
kazan je hit!!!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek