Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SONGS FOR THE DIYCORE - - - - -

Petit Pigeon

Petit Pigeon

Sluncee

Petit Pigeon (www.bandzone.cz/petitpigeon) - je jednočlenný projekt z Valašska, pohybující se v různých polohách elektroniky s úlety k živým nástrojům, zpěvu a různým formám vyjádření.

Song  Sluncee měl mnoho podob v různých fázích a vznikal spolu s objevováním hudebního prostoru Ableton. Měl jsem nápad, melodii a slova, ale zrovna nebyli bubeník, basák a zpěvák, ale byla externí zvukovka, basa a mikrák a pár hodin u kompu se sluchátky. Nic neobvyklého. Klasický nakolenismus obecný.

Slovům myslím rozumět jde. Žádné velké básnictví či filosofie. Prostě, jednoduše, srozumitelně a svobodně.

Tož tak. Petít.

Download: (staženo: 856x)
vše v archivu zip: Petit Pigeon.zip - (9848) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 1
skiwichu
17. 09. 2010, 15:12:32
dobrý

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek