Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SONGS FOR THE DIYCORE - - - - -

have.to.be.distanced

have.to.be.distanced

the lights are landing in area 51

Jedeme na zkoušku a Tom (bubeník) do mě od volantu pořád hustí, jak prý budeme tuhle zkoušku nahrávat. Nějak tomu nevěnuju pozornost - on je totiž úplný vůl, i když teda jako jinak ho mám docela rád. Představuju si nějaký starý magneťák, kde zapneme REC. a budem hrát, tak nechápu, proč to tolik musí řešit. Proto když přijedem do zkušebny a vidím všude nějaké mikrofony a další kraviny, co tam nachystal Mara, tak se docela divím, kde jsme vůbec všechno to vybavení nabrali. On ten Mara je takový trochu divný, hraje na kytaru a taky se furt tváří, že všem těmhle věcem s hudbou děsně rozumí nebo co, proto je tohle nahrávání hlavně jeho zásluha - nachystal to všechno sám a taky p otom šahal do notebooku hlavně on. Jinak je to ale hrozný buran, o kterého byste si kolo neopřeli, a proto ho máme s Tomem rádi. To je vlastně skoro celá naše kapela, takže tenhle zážitek z nahrávání docela funguje i jako taková představovačka. Posledním členem jsem pak já, pisatel aka Vojtíšek - krom toho, že píšu bezobsažné články, na kterých si masíruju svoje ego, taky ještě hraju na basu. Ta nejde na nahrávce skoro slyšet, tak možná proto jsem tak nasraný a kydám na svoji kapelu jenom samý hnůj... Ale jinak se máme fakt docela rádi.

Je to náš první pokus o něco takového jako domácí nahrávání (ne, že bychom snad s nějakým jiným zkušenosti měli), věc, za kterou si možná stojíme, ale zas uvědomujeme si její chyby - ty nám jsou nicméně v tuhle chvíli docela u prdele. Je to totiž poprvé, máme z toho radost, bylo to bez zkušeností, museli jsme si všechno osahat a všechno zkusit. Bereme to ale jako nějaký takový první krok na cestě, kterou bychom chtěli v budoucnu jít. Ujištění, že to na koleni dělat jde a že to možná taky má i nějakou cenu.

Download: (staženo: 965x)
vše v archivu zip: have.to.be.distanced - the lights are landing in area 51.zip - (11082) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 1
have.to.be.distanced
15. 11. 2010, 20:15:33
kapitalismus nás pohltil... toto je poslední výkřik před smertí

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek