Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SUPPORT SONGS - - - - -

Noise Parade

Noise Parade

Fuck Me, Sonic Beast!

...a jako průvodni text můžeš hodit úryvek z WWWar třeba, jako třeba:

"Vyzkoušel jsem si to včera s GTAIV, člověk by to neřekl, protože to není drum en bass nebo groove metal, což je nejlepší hudba, když střílíte dvanáctiletý němce ve virtuální realitě se slovy sežer si to zmrde, ale prostě to nakopne. Všechno se to zdá jednoduchý - kytara i bicí to řežou a trhaj stručně, za to dostatečně punkově na to, aby jste měli chuť založit garážovku. V tomhle prostředí nepotřebujete hloupý aranže, těžký nápady, nebo xylofon. Koho to kurva zajímá. K věci. Jednoduše. Sexy. Vokál je navíc tak správně zasřenej/rozjetej?falešnej? (kdo to zpívá anyway?), až má člověk chuť stát v první řadě a sledovat, jak ten soplák maže. Jednoduše to je přitažlivý. A nakažlivý. Noise parade, garážová sněženka, prostě stojí svýmu jménu. Jestli bude i LP, měli by jste být ve střehu. Jo a to epíčko bylo nahraný ve studiu Prouzy, takže jim tímhle všichni děkujeme."

Download: (staženo: 28220x)
vše v archivu zip: Noise Parade - Fuck Me, Sonic Beast!.zip - (17755) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 5
maxim
3. 08. 2010, 20:32:42
bejbiš: tady tyhle podpůrné stahy jako noise parade nebo gattaca jsou vždycky jen třetí do počtu, dva songy jsou regulérní, dneska-zítra, kdy to bude měsíc, co tu visí PP, pověsím další... měl být jeden song na měsíc, bývaj dva, takže jaképakcopak. a pořadí beru podle toho, jak songy došly. furt si nestěžujte, holky, tahle hitparáda je nekonečná...

hovnocuc
3. 08. 2010, 18:58:18
pokud vim, tak to nikde oficialne ke stazeni neni. ani na bandzone, ani jinde.

bejbis
3. 08. 2010, 16:57:38
jn, pak je tu jeste vec, ze nekdo jiny ten song fakt nahral, poslal a uz tak mesic se tu neobjevuje...a vskutku mi nekde o to byt na kompilacce

maxim
3. 08. 2010, 14:57:16
U noise parade je to jen podpora kapely (protekce) a jejího materiálu, stejně jako v případě Gattaca, ani jedna kapela nenahrála "song pro diycore" a nebude tudíž zahrnutá na kompilačce. to, že na tohle byla někde recenze, je mimo, to s tím nesouvisí. co "by jeden čekal" je mi jedno, nemůžu fungovat podle toho, co kdo čeká. na místě je poznámka, že to nešlo současně s pověšením na kapelní web, příště budu důslednější, spolehni se, svůj song pošli bez obav.

muchna
3. 08. 2010, 10:45:13
"Podmínkou je, aby song nebyl zahrnutý na žádném vydaném nosiči a stejně tak nikde jinde stažitelný (vyjma vaší webové prezentace, že)." hele a jak s tim jde dohromady, ze na tohle ep byla uz v kvetnu recenze na musiczone, mimojine? i tu moznost stazeni na vlastnim webu by jeden cekal nak soucasne se zverejnenim tady, protoze co to pak je za exkluzuvitu, kdyz uz to nekde visi mesice??

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek