Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SUPPORT SONGS - - - - -

 I Love 69 Popgeju

I Love 69 Popgeju

Rozprostírej dobro

Věříme, že každý posluchač najde v naší nahrávce pro sebe tu pravou cestu, inspiraci, příklad pro svoji tvorbu i radost.

Download: (staženo: 24406x)
vše v archivu zip: I Love 69 Popgeju - Rozprostirej Dobro EP.zip - (11590) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 2
POPGEJU
26. 08. 2010, 10:31:17
Rozprostíráme dobro EP a chceme sklízet ovoce našeho setí. Debutová deska Let’s Gold Corrydor by měla vyjít v říjnu, takže skoro po deseti letech fungování Popgeju. Poprvé jsme zahráli koncert v roce 2001 na našem rodném Valašsku. Pár písniček z té doby je v našem repertoáru dodnes. Je to už tolik let a přesto mají co říct i dnešním čerstvým posluchačům. Jejich obsah a myšlenky platí dodnes.
Mezitím se změnily mnohé podmínky, změnila se scéna, změnily se trendy. Svou cestou se jednak rozhodli jít druhá polovina Pee Gee’s. Zůstali jsme jako duo a jako duo jsme postanovili pokračovat dál na stezce skryté pravdy, krásy, radosti, dobrodružství i služby. Zákládní principy zůstávají v platnosti.
Kdyby William Wallace ve finální scéně zařval jako své poslední slovo: „Popgeju!” znamenalo by to úplně to samé jako „Svobodu!”, protože tak to my cítíme našima srdíčkama a to je to nejzákladnější.
Naše muzika není pro každého a ne každý najde v naší nahrávce pro sebe tu správnou energii, pravou cestu, inspiraci, příklad pro svoji tvorbu i radost.

Fatgrrl
25. 08. 2010, 20:30:01
Skoro...! Už to skoro bylo, a zase sem v prdeli :( ale diky

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek