Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SUPPORT SONGS - - - - -

Kiss Me Kojak

Kiss Me Kojak

... a nic čeho se můžeš dotknout

Nahrávalo se v KD Rozkrok ve Varnsdorfu dne 14.5.2011. S nahráváním nám pomáhal Sopl, kterej se postaral zároveń i o mix a master. Nahrávka vyšla v nákladu 70 ks na Bleeding Ear.

Aran: "... spálená země pokrytá prachem z apokalyptickýho konce, všude čouhaj nějaký kabely, beton rozrytej výbuchama, horkej vítr se láme o zbytky kovovejch konstrukcí... Poslední výdech světa vole. Nezbylo místo na vysvětlování, na city, na nic - všechno se smrsklo do jedný velký, stručný zkratky. A Kiss Me Kojak jsou klíč k pochopení tý zkratky. Zdánlivě bezcílnej a zuřivej bordel, kterej má ale zvláštně melancholickej podtext."

Download: (staženo: 23489x)
vše v archivu zip: Kiss Me Kojak - ... a nic ceho se muzes dotknout.zip - (17977) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek