Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - SUPPORT SONGS - - - - -

various

various

Až se ucho utrhne (Bleeding Ear 2006-2012)

Původní verze obalu byla černobílá, pak jsme to ale trochu rozjasnili, aby to nevypadalo jako parte. Zatím totiž sami nemáme jasno, čím tahle kompilačka pro Bleeding Ear bude - restart nebo definitivní adieu? Než to rozlousknem, nabízíme vám fajnovej výběr osmi exkluzivních skladeb od našich koní. Užijte si to.

Márty + Martina

Download: (staženo: 32807x)
vše v archivu zip: various - az se ucho utrhne.zip - (94448) KiB

Vaše reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí: 3
karbo
28. 08. 2012, 19:35:42
Můžu se jen zeptat - Nešlo by celý split nahrát na Soundcloud nebo jinou podobnou službu, aby se jednotlivé písničky mohly sdílet na sociálních sítích. Myslím, že Hissing Fauna je klenot, který je potřeba lidem představit.

mty
19. 08. 2012, 11:14:17
Hissing Fauna má z poloviny nahranou desku, ale tahle písnička na ní nebude. S Bugmen začneme nahrávat album na podzim. Dry Lips je jen starší věc ze šuplíku, v jiný verzi ale na desce bude This girl writes... Zájem o koncerty a nahrávky BE je každopádně tak mizivej, že nutně musíme řešit, jak dál. Každopádně díky za povzbuzení, máme z něj radost!:)

Standa
19. 08. 2012, 10:37:45
Slibuju že lets chodit budu molly by jste klidně ještě jednou přivézt ty 9V battery :)
kompilace výborná Hissing Fauna nějaká deska nebo demo ?
A co to máte vy za song že bych prošvihnul nějaké EP?
a co ten Astral Europe ?
Hlavně Restart ne konec.....

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek