Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Rockmag, továrna na lžíce a zkurvená praxe

Rockmag, továrna na lžíce a zkurvená praxe "redaktorů"

glosa

autor: Palo Pilch | 28. 03. 2010, 15:36:04 | návštěv: 3499 | reakcí: 5

Třeba je to blbost. Radek z Napalmed zveřejnil na bandzone.cz profilu kapely komunikaci s "novinářem" z Rockmag.cz. V krátkém rozhovoru ho tenhle nýmand požádal, jestli by si neudělal rozhovor sám se sebou, že by se pak pod to jen podepsal. Prý proto, že nestíhá. A prý je to běžná praxe. Radek ho samozřejmě poslal do prdele (velmi slušně). Skončilo to nazibolševickým výlevem a nebezpečným slovem "útrum" (sic!). Ostatně, můžete se na to podívat.

V komentech se pak rozjel flamewar. A tohle nechápu: našli se lidi, kteří se hlupoňova pracovního nasazení zastávali. Co kurva? To fakt někomu přijde normální, když se podepíše pod cizí práci? Nemám růžový voči, abych si dělal iluze o kvalitě morálky v dnešním světě, ale že to Radek zveřejnil, je jenom dobře.

Mám totiž s Rockmagem taky jistou zkušenost. Jednou jsem se pokusil napsat nějakou recenzi, už nevím na co. Každopádně recenzovaný matroš z toho moc šťastně nevyšel. Z Rockmagu se mi text vrátil zpátky s dovětkem, že bych měl psát recenze jen pozitivní, že by jim pak lidi přestali posílat desky k hodnocení. A když se mi prej deska nelíbí, ať ji vrátím a oni ji dají někomu, kdo na ni napíše chvalozpěv.

Jestli tohle nejsou nazibolšanský metody, tak pak jsem šéf továrny na lžíce. Ještě že je ten Rockmag nahraditelnej. Howgh.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 5
V
29. 03. 2010, 13:07:02
taky si zkuste na tom "magu" nějakou recenzi vůbec přečíst. já zkusil backfliping dog a už vím všechno

Sdl
29. 03. 2010, 12:46:40
to ehm: to je doufám ironie...???
Pozitivní recenze proto, aby nám kapely nepřestaly posílát desky... no to mě poser!

A JEDEM DÁL!
29. 03. 2010, 12:40:51
rockmag=total mrdki

vikak8nek
29. 03. 2010, 12:32:36
ehm: no ty ses snad posral, ne?

ehm
29. 03. 2010, 10:39:56
no vypada to ze pan Radek precenuje vyznam sve kapely,pan redaktor mu slusne nabidne prezentaci a on ho malem ukrizuje haha

nechapu jak se z toho mohla stat takova afera

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek