Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

How To Destroy Angels

How To Destroy Angels

nástřel

autor: trenT | 27. 05. 2010, 18:25:45 | návštěv: 2406 | reakcí: 0

Tentokrát žádný velký objevování nebo neznámé jméno pod nánosem věků ala retro, ale představování nového projektu starého barda. Tím starým bardem není nikdo menší, než Trent Reznor (toho času krátkovlasý fešák s neohrozitelnou hudební pozicí), tím projektem jsou How To Destroy Angels (toho času očekávaná nálož). Machroval, že už ho Nine Inch Nails neba a že se chce stáhnout do ústraní. Tak taky udělal, jenže naverboval svou ženu a nenápadně se vrací. Je to tak.

Mistra Reznora nejspíš přestalo bavit netvořit novou hudbu a tak se z poklidného (?) domácího soužití s jeho ženou Mariqueen Maandik vyklubal nový projekt. Nějaké velké informace zatím nejsou mezi námi, každopádně venku je oficiální klip a jedna věc navíc. Těžko dělat nějaké velké soudy, na epko se prej bude čekat do léta, ale stejně dám krk na to, že už teď je plno magorů, kterým u The Space in Between teče z uší poševní výtok.

Jak to zní? Tak se podívej.

Skvělé video:Song navíc:

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek