Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

A-Trakova holka nenosí kalhotky a rapuje jak posedlá ďáblem

A-Trakova holka nenosí kalhotky a rapuje jak posedlá ďáblem

nástřel

autor: Miro Koněv | 5. 10. 2010, 12:31:34 | návštěv: 2870 | reakcí: 0

Určitě jste tu malou couru zaznamenali, i když jen občas visíte na YouTube. Že ne? Pak je potřeba si připomenout, kdo se stane tahounem dnešního holčičího mejdanu roku v Lucerna Music Baru.

1) Paní Zdokonaluji se postupně.

Melisa není ten ambiciozní typ, kterej od mala tlačej rodiče do Talentmánie. Melisa roste postupně. Melisa ví, že když si dá na čas, nic nepokazí. Melisa sáhla po parádním nicku Kid Sister, čímž zaujala nejenom Flosstradama, ale i svýho současnýho kluka jménem A-Trak. Karty osudu odehrávaný se zaujetím teda zatraceně v postupkovym tempu.

2) Hit? Ne jen pokus s dobrou odezvou.

Pipiny dneška jsou blbý jak štoudve, nedělá jim problém váhat hodinu nad vlasobarvami, řešej fakt úplně všechno. Přijít před časem se společným trackem s Kánětem Vestou Pro Nails se dá přirovnat ke geniálním Bismarckovejm tahům.

3) Umění stárnout

I tohle tahle napůl intoška a napůl módní ikona umí. Třicítka na krku a ona šimrá na koulích o dva roky mladšího chlápka, oblíká se do pestrých outfitů a podle mýho soukromýho odhadu nenosí nic, co by jí opotřebovávalo rozkrok. Jako dárek si nadělila vodfoukávací pecku tohohle ražení: http://www.youtube.com/watch?v=AbggR1ttM7w

4) Když umřít, tak na parketu

Její mejdany u kterejch asistujou základový barvy ze značkových dílen The Count and Sinden, A-Trak anebo Rusko vypadaj jako poslední den na zemi. Parket se houpe, nad hlavou krouží duch Cee-Loa a.k.a. party zvířete číslo jedna a kolem se nedají vlnící křivky ani spočíst.

5) Jednou... pořád.

S Kid Sister je to jako se sexem. Jednou začnete a přestat nejde. Pokud teda nejste impotenti a frigidky. A ještěš něco. Já se těšim, vy nemusíte.


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek