Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

PENDULUM JSOU KLOKANI, CO PŘESKÁKALI PAST ŠKATULEK

PENDULUM JSOU KLOKANI, CO PŘESKÁKALI PAST ŠKATULEK

... pár hodin před koncertem

autor: Miro Koněv | 29. 10. 2010, 12:41:29 | návštěv: 2289 | reakcí: 0

Dneska, kdy černejm dýdžejům nedělá problém vytvořit fantastické až kakofoní mixy taneční hudby s podkresem zvuků z klasickejch desek Depeche Mode, dotěrnym riddim rotováním, případně psychedelikům uzavírat holporty s metalovejma fanatikama, patřej z Austrálie do jižního Londýna vyexportovaný Pendulum mezi krále. Drtěj to v hitpoškách, jejich koncerty se nelišej až tak moc od všemocnejch parties a na jejich živejch setech pařej děcka, zasloužilí klubeři i skáčkoví klávesáci. Jde o fenomén, kterej má na kontě milióny prodanejch desek, zárámovanou platinu i zlato a přesto jde pořád dál jako obrovskej hladovej predátor. U mě dobrý!

Jak k tomu přišli? Zhruba tříletou špinavou dnb prací, která vyvrcholila debutem na Breakbeat Kaos, remixem Voodoo People od The Prodigy, ponorem do vod kinder ema a strhujícím loňským koncertem v Brixton Academy, kterejch od doby legendárního výstupu Faith No More zas tak moc neproběhlo. Vtip spočívá v osmiletý chemický whisky, kterou mezi sebou tyhle fanatici hektickejch bassline shiftů jedou. Fantasticky amorfní ksicht dělá hlavně DJský jádro Gareth McGrillen (to je i obraběč regulérní elektrický basy) a Paul Harding aka El Hornet. Tihle dva vždycky vždycky dokázali odhrnout závěs do budoucnosti.

No a dneska to předvede Pražákům právě El Hornet. V Meet Factory to má rozjet od jedenácti večer. Řekl bych, že to půjde o totálně zvířecí assault (když už jsme naťukli ty klokany).

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek