Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

NEKLIDNÁ OBLAST ZÁPADNÍHO RUSKA

NEKLIDNÁ OBLAST ZÁPADNÍHO RUSKA

... pár hodin před koncertem

autor: Miro Koněv | 22. 11. 2010, 17:50:09 | návštěv: 2177 | reakcí: 0

Celkem dost rozeznatelný podhoubí mladejch dubstepovejch maniaků Spojenýho království Anglie a Severního Irska vystrkuje zvukový růžky. Dřeň trne v dunících kostech, krev se zpomaluje, dechová cvičení nepomáhají. Mezi rozpoznatelnými ksichty Bengy, Skreama se potuluje i punkově bizarní figurka Chrise Mercera aka Ruska.

V čem spočívá kouzlo rozvernýho akrobata balancujícího mezi totálním eurodancem odpadem a sofistikovanejma průnikama tanečním futurismem? Nejspíš v jeho vizionářství. Už jeho óda na léta trávená s prdelí přibitou u počítačových konzolí SNES Dub, kterou se uvedl na dubstepovou scénu obsahovala kromě dráždivýho groovu, minimalistické klávesové party i motivy japonské hudby.

Na nastoupené cestě ho nezastavil rodný Leeds, ani megapole Londýn. Mailů z druhý strany oceánu přibývalo a všechny zajímalo jedno, jestli dokáže Rusko nakopat zadky americký produkci a připraví Jay-Zeeho o kus jeho dobrý, ale stereotypní práce. Rusko řek' jo osobnostem/projektům Santogold, M.I.A. a dokonce i satanský prostitutce Riháně. Fakt, kterej zřejmě dneska přitáhne do Lucerna Music Baru i sotva odrostlý děcka. Ale tak co? Mládí vpřed.

OMG teda z letošního dubna rozhodně neplyne do větru. Rusko s ksichtem na skle vyfukuje kouř z bluntu a tváří se jak retard. Fér. Podobně jako zdrhaj zdravotníci z republiky do světa, emigroval do LA odkud lítá z párty na párty a všude se nadšeně zdraví s tisícema mladejch zpruzelejch stereotypem tuc tuc noha sem noha tam diskoték. Evidentně je ve svym živlu, protože teď už mu jako bejvalýmu vymetači temnejch klubů a sklepů otevírá dveře Britney Spears.

I když ve vzduchu zůstává otazník, jestli to nedopadne stejně jako mezi Jarkem Šimkem a Ivettou Bartošovou, troufám si tvrdit, že Chris přece jen půjde radši zakalit s Caspou než se promenovat někde s vypelichanou šelmou americký popmusic. Což vám ale ve výsledku jako čtenářům andrgraundový platformy diycore.net může bejt naprosto ukradený.... Vlastně jsem si nechal podstatný na konec: JE NEKLIDNEJ.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek