Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

NOVINKY 04/2011: RUŠENÍ DĚR NA JAŘE

NOVINKY 04/2011: RUŠENÍ DĚR NA JAŘE

krejčůrákovy hovory

autor: krejčůrák | 9. 05. 2011, 19:54:26 | návštěv: 2014 | reakcí: 0

...a viděl jsem běžet kreténa. mával na mě šálou. a bohemák to nebyl. poznal bych...
odmlka prospěla, cítím mízu stoupat společně s destičkama. jo, přišlo pár změn. na prvním místě stojí odchod a znovuobjevování parťáků. slovama hrdiny z mužů za pultem: starším lidem už kamarádství nejde tak dobře jako mladejm. tímto tedy zdravím foťáka a taky maria (zhruba po dekádě). opona jde nahoru, tak pěkně z kopce.

lidskej život je o vyplňování děr. celej. bez pardonu -  jde o to se vmáčnout do každýho volnýho prostoru a ten prostoupit gloriolou zvěčnělýho já. aspoň z pohledu většinový evropský populace, která se snaží navázat na the best of roma... mě vyhovuje díry spíš rušit, takže hned na úvod trochu toho komunálního škváru lízlýho stylusem martina hostáka. jo, hanz krejcar prubuje seriálovej terén. pilotu pomohla nikol, peklo, pan král, jogín a matuška (bohužel ne sylvestre). 
http://www.youtube.com/watch?v=eTvUMDhPx7I

drak miro, univerzál z diycore.net si zalaškoval s ryběnou hlochovou na stránkách ireprdu. že voni nakonec ty sanšajni nebudou až takovej vodpad? anebo budou a miro si namastil kapsičku víc než terezka kerndlová během decentního hltání hovězího s parmezánem? odpověď zná jen google. mira na misi do detu čekujte tady. 
http://www.ireport.cz/recenze/10608-battle-recenzentu-sunshine-dosahli-karmageddonu.html

poznáváte rádi nové lidi? užíváte si workshopy? pořád vám makaj prsty jak vo hodinách pracovní výchovy? voda pro tyhle ryby bude ohřátá v sobotu v café na půli cesty, kde se koná nultej ročník made:in. o flus do ksichtu stále nudnějšímu a masivně vnímanému code:mode asi úplně nepůjde, ale minimálně rozsahem a výběrem místa by mělo jít o hezkej zážitek při práci s tištěnejma spojema a vůbec tak nějak o re:fresh tvorby módních doplňků v designový spektakularitě. event avizuje fb: 
http://www.facebook.com/event.php?eid=165996663454411

jo a sedmička hlási návrat judyho. teda krista... no vlastně půjde o hlukovej clash mezi děckama dožďa a rudými barony z treví... ne kecám: z těšína. osmička začátek, kileso třicet na pohon moravský motorizovaný četě milující se se zvukem jak jistý jedinci kmene bonobo. 
http://www.youtube.com/watch?v=hlenFUk03pE

no a já s větrem. dík za feedback, ale i za upozornění na spam anebo jen za pohlavek za blbej pravopis.

Související články

NOVINKY 03/2010: DESATERO - krejčůrákovy hovory
NOVINKY 2010/1: SÍ JAK MAX ŠVARC DÁVÁ TÝVÍ! - krejčůrákovy hovory
NOVINKY 2010/2: STRACH A BÍDA, PARTIZÁN - krejčůrákovy hovory

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek