Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Obživlý exponát z rokenrolové síně slávy

Obživlý exponát z rokenrolové síně slávy

...pár dní před koncertem - Jon Spencer Blues Explosion (USA)

autor: Miro Koněv | 2. 08. 2011, 19:40:43 | návštěv: 2482 | reakcí: 2

Kapsle s třaskavinou po kapsách, kytarová ninja deformace, šílený bicman s rydlem v těle, heroinová rána opilcova, kal rohů ulic, dennodenní tahání se s aparátem, malá „mejt" opačnýho náboje. Jon vyrostl z číslování Pussy Galore v jedenadevadesátém a hned že prej čistá láska s rokenrolem. Od Orange dál jo, počínaje Plastic Fang přiznaná barvu necropopcocku. Král mezi jednookými, dukát.

Smáli jsme se naivismu Extra Width i totální schíze pre-multitaskingového EP Experimental Remixes, kde defiluje v salutujícím davu rap-electro-lo-fi robotů. Smáli jsme se až do dosažení první štace v Akropolis, kde sebral veškerou pozornost veleaktivní tereminový satelit. Křížovka na křizovatce, Miller (nebo Fisher) spí. Senilnění nezabráníš, poslední věc sedm let za náma. Utíkající prachovky cest pouze stírají nedokonalost existence. Jon Spencer přežívá v kůži unavenýho Wolverina.

Kéž by ten zástup chlapů v černym, co poslali rakev včas na orbit, vyslyšel přání a nominoval do jedenáctky soukromýho Cosmosu Albiniho, DJ Shadowa, Chucka Deeho, Aleca Empira, Martinu Topley-Bird, Davida Holmese, Solomona Burkea, Ada Rocka, Jima Dickinsona, Calvina Johnsona a Dana The Automatora. Parodie by pak měla větší odezvu u kojenců mezi 60tým až 80tým rokem života a směrovky by se smály pohodlnější barvou na rozjezdové rampě paláce Akropol. Starý za mladý?


Jon Spencer Blues Explosion (USA, Mute) vystoupí dne 4. 8. 2011 v paláci Akropolis od 20 h.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
koněv
8. 08. 2011, 15:07:15
bezva. vosk za dukáty beru... zbytek už je historie.

flowerpunk
8. 08. 2011, 12:57:51
Rozpálený dukáty sázet po celým tvym těle ...tohle čtení bylo fakt...hrozný.

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek