Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Lovci v krabici s koženejma rekvizitama

Lovci v krabici s koženejma rekvizitama

... pár hodin před koncertem – The Last Killers (IT)

autor: Miro Koněv | 7. 09. 2011, 19:53:01 | návštěv: 2250 | reakcí: 0

To, že v Ceseně budou znát i jiný popkulturní ikony než Waltera Schachnera, je celkem jasný. Zvlášť když jste čtyři výrostci, který baví pít pivo, prohánět holky, poslouchat rokenrol a čučet na spaghetti westerny. Anebo se nechat nasákávat blues, protože Lead Belly je taky jenom jeden... Ale výčet inspiračních zdrojů není u týhle kapely úplně to nejdůležitější. Tím je drajv!

Když už chcete zkoušet, co vydrží ušní bubínky, je potřeba donekonečna pouštět největší analogový kravály od The Who, Sonics, MC5, ale i 13th Floor Elevator. Nepolevovat, nesklouzávat, pozorně se učit, zrychlovat. Čtveřice z italskýho zapadákova neuhla ani z jedný poučky a je to zatraceně znát. Akordy kmitají jak elektrony kolem jádra atomu a zpěv je spíš vytím zhrzelého vlkodlaka než lkaním. Fenomén oblečenej do kůže.

Ohledně invence se snaží zapadnout mezi svý starší bráchy, to znamená, že zprofanované heslo sex, drogy & rock'n'roll, tahají ze svejch kejsů stejně často jako struny k výměně. Být mi o deset míň a držet v ruce šanci je vidět třeba s The Delta 72 nebo Turbonegro, tak sem mokrej i bez proudů potu. The Rolling Stones si je zatím (dost nepochopitelně!) jako support nevyžádali, ale to už je pouze a jenom jejich chyba...

THE LAST KILLERS (IT, Go Down) vystoupí 8. září 2011 od 20 hodin v klubu 007 Strahov.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek