Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

La Casa Fantom jsou pro mě pojem

La Casa Fantom jsou pro mě pojem

pozvánka

autor: Himaláj | 25. 10. 2011, 16:24:23 | návštěv: 2499 | reakcí: 3

La Casa Fantom jsou pro mě pojem. Poprvý sem se s nima setkal zhruba před rokem v Discentru. Nálada byla ten den lehce pod psa, sešlo se pár věcí který mi tehdá slušně vařily hlavu. Mimo jiný sračky jsem tou dobou taky dost myslel na to, že mě běžnej život jistojistě zabije. Měl sem strach z toho aby mě něco nedohnalo k tomu vést život tak, jak se většinou očekává (hypotéky; studium, který často neni o vzdělání, ale o tom vzít si na něj hypotéku; práce která nemá smysl, ale je nutná pro zaplacení hypotéky) a jak je to na každýho narafičený. Zároveň mi bylo jasný, že jakákoli plnohodnotná alternativa znamená vzdát se veškerého pohodlí, který se s tou šedí pojí.

Právě pro to sem byl na La Casa dost zvědavej, už korespondence ohledně koncertu probíhala jinak, než s ostatníma kapelama. Nejdřív dlouhej odstavec o tom, co se zrovna děje v jejich komunitě, kterou si zřídili v lese, a potom tak řádek ohledně koncertu a technickejch záležitostí.

Celej večer byl neuvěřitelně přijemnej, pro mě osobně dost nepopsatelná atmosféra, necejtil jsem nejmenší bariéru mezi mnou a nima. Z dodávky vylezlo pár špinavejch squaterů  z kterejch se dala cejtit určitá vyrovnanost. Natahaj do klubu po domácku zbouchaný bedny, během 40 minut to tam celý roztřískaj, vypustěj všechno zlo a po koncertě zase přijemný lidi. Hrozně mě bavilo to, jak se vysmáli všem problémkům co mě dělali hlavu (jakože obecně). Viděl sem, že se dá zvednout prostředníček a mít z toho dobrej pocit, prostej jakýkoli nervozity a pochybností, jestli bych opravdu neměl žít tak jak se očekává. Byl to po dlouhý době koncert z kterého sem čerpal síly ještě pár tejdnů, asi taky pro to, že v tu chvíli sednul jak prdel na hrnec.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 3
Himaláj
26. 10. 2011, 16:31:02
"blablabla" copak máme za problémek?

Odpověď uzivateli Himaláj:
26. 10. 2011, 20:33:01
bro
jen se neumi podepsat, cely.

verim
26. 10. 2011, 13:43:43
během 40 minut to tam celý roztřískaj, vypustěj všechno zlo a po koncertě zase přijemný lidi.

to je samozrejme ok, ale at to delaji se svejma vecma

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek