Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Hluch Crew vrací úder

Hluch Crew vrací úder

Beartrap (USA) + Witch Cult (UK) v Dejvické Klubovně

autor: Judas & Vášas destruction Priests | 26. 03. 2012, 12:04:09 | návštěv: 2032 | reakcí: 0

Beartrap (USA) + Witch Cult (UK) + Václav Klaus (Hrad)

29. 3. 2012
Dejvická Klubovna

Troufám si tvrdit, že tentokrát s Hluchem opravdu vracíme úder. Doslova - tohle bude totální úder, úder loktem přímo na ksicht. Ve čtvrtek 29. března budeme dělat koncert amérům Beartrap, který na turné doprovázej britové Witch Cult. Celou výpravu doplní nová smrtonosná zvrhlost s názvem Václav Klaus (znáte lepší název pro kapelu??).

Beartrap jsou totální smečka z Massachusetts, který vévodí radikál  za mikrofonem Mike. Je to hroznej blázen, kterej pravidelně během setů kapely něco ničí, především to bejvaj kusy jeho oblečení nebo on sám. Čelo o mikrofon, servat ze sebe hadry, přes hlavu narazit obraz a nazdar. Přijde mi skoro nemožný, že celá tahle fastcore/powerviolence banda je straight edge, minimálně Mike působí dojmem, že musí bejt permanentně na něčem najetej. Kromě neuvěřitelnýho projevu na podiu se Mike postaral i o celý turné Beartrap & Witch Cult, který čítá celý dva měsíce křižování Evropy, skutečně z jednoho konce na druhej. Poslední nahrávkou Beartrap je sedmipalec Nailed Shut, kterej vyšel na To Live A Lie (Assholeparade, Magrudergrind, Coke Bust aj.) a je na něm šestnáct (!!!) smrtících zářezů. Průměrná délka tracků 15 vteřin, maximální nasazení, průnik zdi hlavou: „Use your head as a FUCKING WEAPON!!" Nejvíc o kapele asi vypověděj videa, který připojuju dole.

Od Witch Cult čekejte podobnej masakr, jen s tím rozdílem, že brutální powerviolence úseky prokládaj občasnýma sludge prostřihama. Ideální kumpáni pro destrukční výlet v Evropě. K utvoření obrázku o kapele si můžete přečíst jejich stručný a jasný bio: „South Coast Powerviolence Witch Cult are reprobates hailing from Dorset who were accidentally handed instruments, which led to the punishing train wreck of noise attainable only by severely damaged individuals incapable of integrating into civilised society." Takže kapiš to??

Hnidopiši, který tvrděj, že český kapely jsou odkecaný, by měli zbystřit. Zlatistá i jiná mládež se nebude mít víc na pozoru, než když k nim do města dojede Václav Klaus. Zvrácenej kult osobnosti? Dozajista. Nečekej ale samozvanýho mesiáše s bílejma vlasama v kvádru, kterej na tebe shlížel ze školních zdí a strašil tě v nejhorších snech. Skejtový démoni, paraziti, proti všemu a všem, výbušná směs, renegáti, co pálej jen ostrejma a přímo na komoru. Světová premiéra symfonickýho orchestru. Nevadí, žes to neslyšel, já je taky ještě neslyšela, ale chytej - power violence jako vodítko za ručičku, tahle Ariadnina nit tě přivede až k vytouženýmu cíli. Minulost? Po tý se neptej, tahle kapela si na medaile za zásluhy nehraje. Přítomnost? Dech atomovejch krytů v rychlym sledu dvou vokálů. Budoucnost? Navěky nejistá, tak se přesvědč, co ti nabídnou, už dnes. Václav Klaus nedá spát, a co tě neuspí, to tě zabije, nebo aspoň pochčije z vokna. Tam, kam vkročí, nic zelenýho neroste.

Po loňským koncertu Punch tak budeme na konci března v Dejvický Klubovně opět svědky čistý destrukce. Pokud budete mít náladu, silně doporučujeme nepropásnout!!

Judas & Vášas destruction Priests

www.myspace.com/wearebeartrap

www.beartrap.bandcamp.com

www.witchcult.tumblr.com

YOUTUBE:

Beartrap:

http://www.youtube.com/watch?v=j_X_KFj6JkU

http://www.youtube.com/watch?v=hQ-ozGftLu4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=fCrEFn4fRkc&feature=related (rovnou dávej čas 3:55 arrrrrrrrgh!!)

Witch Cult:

http://www.youtube.com/watch?v=PNRSuNwfV1w&feature=related

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek