Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Feed my rage!!!

Feed my rage!!!

Guts and Guns (DE) v Kokpitu

autor: ju | 6. 09. 2012, 18:19:42 | návštěv: 2579 | reakcí: 0

ha. rádi objevujem nový místa a zkoušíme nezaběhlý prostory. docela dobře si pamatuju, když jsme dělali první koncert v klubovně. nikdo to tam neznal, všechno bylo čerstvý a nejistý. do podobnýho risku se pouštíme znova. 6.9. proběhne akce v novým kafé - klubu - prostoru - řikejte tomu jak chcete - KOKPIT. ale neproběhne v podzemí, jak bejvá většinou zvykem, ale naopak, v neskutečný vejšce místní nádherný terasy, ze který je výhled například na spodek hanavskýho pavilonku. myslíme, že to bude fajn, jedna z posledních šancí, jak si užít koncert venku a ne v zapoceným klubíku.

a kdo zahraje ?

když jsme loni tak trochu kolaborovali se vším možným a tak trochu i s pomstou šprtů, k jednomu z těch koncertů se nachomejtli i guts & guns, pětice kámošů z lipska. mojí chybou (vlastní lidskej faktor je občas ještě ošemetnější než ten cizí) jsem byla přikurtovaná venku k veganskýmu grillu a jejich špinavej hardcore/metal/skorosypec vůbec neslyšela. zpětně mě to pěkně štve. dvě holky řvou "feed my rage!!" a já si řikám, tyvole jo, tohle je ta terapie, vztek a běsnění se mi nevyhejbaj, jsem mladá a neklidná, tak dělej, beztak mě toho štve dost a dost! kytary zpěvy basu všechno co nejvíc nahlas. vyhrávky střídá vrčení vlků a jiný psovitý havěti. kvéry a vnitřnosti, vnitřnosti a kvéry, nedivím se! a aby toho nebylo málo, 7. září jim vychází nová dlouhohrající deska s názvem "the pig rug collection". co to bude za sbírku se můžete přijít přesvědčit.

s nima vystoupí a svůj vejlet za hranice všedních dní a nevšedních zážitků odstartujou matadoři hluchovácký stáje or, který netřeba představovat a písničkářka odeur de violettes. jakou maj formu pražský povaleči, který celý léto poslouchali starý swans, a jak bude vypadat nová deska ODV - to jsou jenom malý návnady na (podle mě) dobře vypadající večer. těsíme se !

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek