Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Návrat pohanských božstev Peruna, Svaroga, Jarila, Velese, Černoboga

Návrat pohanských božstev Peruna, Svaroga, Jarila, Velese, Černoboga

Kníže temnot Milefuck zve na Lesbian (us)

autor: Milefuck | 18. 09. 2012, 09:47:20 | návštěv: 3068 | reakcí: 0

Když moje choré kalné jestřábí oko vrhlo zrak na nabídku společenských kulturně vzdělávacích akcí antihudebních těles ve smrduté zapáchající kobce na strahovské golgotě, hned se moje černá duše zaradovala, když jsem zjistil, že zde 19.9. připravila žižkovská asociálně angažovaná mládež další hudební delikatesu pro milovníky okultního experimentálního psychedelického metalu v podobě seattleských Lesbian.

Je chvályhodné, že se chlapcům z Turbojugend opět zdařil výběr kvalitního hudebního interpreta doplněného o to nejlepší, co může nabídnout tuzemská alternativní scéna a tak držet svůj vysoký amorální kredit. Já osobně si rozhodně tuto akci nenechám ujít a už se těšim, jak několikahlavá turbonukleární bestie hnízdící na žižkovské věži vrhne do atmosféry další retardované radioaktivní embryo z názvem Lesbian směrem na mekku všeho zla Vatikán za účelem totální destrukce. Ti, kterým ještě rohatej nepožehnal, maji mimořádnou příležitost tuto životní chybu napravit a dostavit se na černou mši k zasvěcení do mystéria pentagramu a obráceného kříže.

Takže jediné, co zbývá, je řádně promastit houni, obléci kvalitní riflovou bundu vyzdobenou hezkými obrázky se záhrobní tématikou, obrátit krucifix a vyrazit na kopec dát poslední pomazání Benediktovi XVI. a oslavit návrat pohanských božstev Peruna, Svaroga, Jarila, Velese, Černoboga a dalších. Tak koukejte zvednout ty vaše líný tlustý konzumní prdele a přiďte si poslechnout kvalitní bigbeat za rozumnou cenu.

S pozdravem všeho zla kníže temnot Milefuck

LESBIAN (usa) + DUST(cz)
Strahov 007, Praha
19.9.2012 19:30

http://lesbian.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/events/210909722370984/
http://tjpraha.cz/

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek