Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Rozpoutává se totální hlukovej očistec...

Rozpoutává se totální hlukovej očistec...

Action Beat (uk) v Dejvický Klubovně

autor: Váša | 29. 03. 2013, 11:17:50 | návštěv: 2689 | reakcí: 0

Na stejdži jsou připravený tři sady bicích, o tisíce aparátů je opřenejch pět kytar, všude kolem tichý tlumený světlo. Pomalu začínám zjišťovat, že se začně dít něco ŠÍLENÝHO. Za bubny usedá jeden podivnej chlapík za druhým, zarostlý magoři vysvlečený do půl těla berou nástroje, ozývá se první vazba a najednou - PRÁSK. Rozpoutává se totální hlukovej očistec.

Takhle nějak si představuju koncert Action Beat. Neskutečný „kapely" z Bletchley, UK. Živě si vybavuju počátky Hluch Crew, kdy se objevila nabídka udělat těmhle bláznům koncert. Říkal jsem si, ty vole, to je fakt brutál jako!! No jo, ale v tý době jsme ještě chodili na gymply, všichni jsme bydleli u rodičů, a poskytnout přiměřený ubytovací kapacity devíti magorům bylo nad naše možnosti. Teď už ty možnosti máme, a proto ten koncert KONEČNĚ uděláme.

Action Beat jsou pro nás absolutní spojení. Idea totální kapely, VRCHOLU, za kterej už jde sotva jít dál. Na dávným „turné" Or a Transwaggon jsme měli možnost na pár hodin si zajammovat s dvěma bubeníkama, a od tý doby máme v hlavě vizi Komanda, kapely, která to všechno rozstříská, protože bude mít tisíc nástrojů a tisíc bicích. Action Beat už to udělali, a co vím, jsou zatím jediný. Nikdy jsem nebyl ze zabookování nějakýho koncertu tak nadšenej, protože vím, že Komando je reálná záležitost, a teď se poprvý objeví i v Český republice. Tohle si fakt nenechte ujít.

Heslo turné zní: „9 people, 4 bands, 1 van!" Nemuseli jsme se tím pádem starat ani o support. Přípravu na smršť zaříděj projekty členů AB - Bad Body, Sense of Adventure a Mons Meg. Čekejte od toho hodně divný věci. Převážně jde o one/two men pičusy s krabičkama, tranzistorákama, podivnejma nástrojema a ještě divnějšími nápady. Začneme v 7 v Dejvický Klubovně, podle mě jsme na tohle všichni čekali. Uvidíme se!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek