Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - BLOK - - - - - - - - - - - -

Radio Vlast

Radio Vlast

Krásná ukázka peprného humoru

autor: Palo Pilch | 25. 01. 2006, 13:31:23 | návštěv: 3630 | reakcí: 11

Náckové mají své rádio. Nefunguje dlouho, ale přece jen stojí za zmínku, protože větší legálně provozovanou sračkou byl snad jen Okres na severu, známý to normalizační nenormální seriál.

Rádio vlast je internetové rádio hutně podporované Národní stranou (NS), z jejíchž stránek jsem se taky na tuto kulturní platformu dostal. Web rádia je ale nuda, čekal jsem něco vlastenečtějšího. Místo toho jen nápisy, že se to testuje, odkazy na NS a další fašisty, a slavnostní oznámení projevů Petry Edelmannové, nejpopulárnější vlastenecké pizdy v republice.

Podstatou rádia ale nejsou jeho stránky, nýbrž vysílání. Tak jsem si to spustil. Kdo tipoval, že se z reprobedny ozve nějaký český nácek, měl pravdu, ale koneckonců jiných možností moc nebylo. Samozřejmě se ozval nácek nejnáckovější, bard českých fašistů – Dan Landa. A to nedávno v televizi tvrdil, že se od toho hnoje distancuje. Kdoví, třeba si to s Petřičkou Edelmannovou (nebo radší Edelweissovou ?) dávají každý čtvrtek u ní doma na pejska, čumíce přitom na Romper Stomper. Ostatně, je to Češka jak má být, blond a modrooká...ale to už je jiný příběh.

Pro pobavení dávám odkazy, fakt se zasmějete.

http://www.vlast.cz
http://www.narodni-strana.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 11
Bohouš
17. 11. 2009, 19:23:52
nebudu tohoto autora stupidních názorů urážet mými argumenty.Prostě despota a usurpátor.Najděte si tyto výrazy ve slovníku,ať víte něco málo v češích.

Karel
4. 07. 2008, 12:15:44
Ses proste picus nedivil bych se kdybys byl zkurvenej cigan kterej pritahl z indie a ted si dela narok na nasi zem tady proste nemas sanci ten tvuj clanek je pekna sracka no co jinyho od srace cekat ze jo

Giess
21. 02. 2008, 17:06:51
černooký a černovlasý pisatel Pilch je zřejmě přesvědčen o tom, že jest představitelem typického rasově čistého Čecha. Blbe vrať školné nacionální není nacistický ale národní.

jozzef
15. 08. 2007, 04:59:14
ses fakt hlava vymatlana, je videt ze tomu nerozumis, kazdy muze mit svuj nazor to beru, ale tvuj clanek je hodne jednoduchy

6. 05. 2007, 16:11:14
jste trapní , anarchisti

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek