Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Zremixujte SPORTO

Zremixujte SPORTO

Výzva

autor: redakce | 28. 03. 2007, 20:26:36 | návštěv: 906 | reakcí: 0

SPORTO se probudilo z dlouhého zimního spánku, přerušeného jenom velkohubým remixem pro Ivu Frühlingovou. S prvními slunečními paprsky chlapci servírují jarní rolku v podobě tří nových šlágrů na své majspejsí stránce (www.myspace.com/sportosupermusic). Dvojice Bourek (ex-Ememvoodoopöká) a Šampón (Shop Assistant) pokračuje v tradici na první poslech vzájemně nesouvisejících skladeb, ve kterých reflektují všechno, co je baví a zajímá. Vidlákov se konfrontuje s metropolí, česká malost vs. zbytek světa - 1:0.

V rámci uveřejnění nových skladeb se můžete v jarní přípravce zúčastnit přátelského utkání a pod krycím heslem Do It Like Celta zremixovat jednu z nových skladeb Ireland Boy. Napište si o smyčky a stopy a vezměte Sporto do knihovny, na diskotéku a nebo do galerie - jak je libo. Deadline pro vaše hity je 20.4.2007, ty nejvypečenější remixy vyjdou se vší parádou jako internetový release na prestižní značce Starcastic (www.starcastic.cz).

SPORTO můžete v nejbližší době vidět a slyšet na těchhle místech 7.dubna 2007 - Dvůr Králové / Barakuda 13.dubna 2007 - Brno / Fléda - Itch My HaHaHa - w/ dDamage (FR), My Name Is Ann ad. 29.dubna 2007 - Praha / 007 Strahov - w/ Kids On TV (CAN, Chicks On Speed Records) 30.dubna 2007 - Tabor / Orion - w/ Brood (DE)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek