Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Pokud miluješ Converge, High On Fire, Integrity nebo Slayer: RISE AND FALL (be) na Sedmičce

Pokud miluješ Converge, High On Fire, Integrity nebo Slayer: RISE AND FALL (be) na Sedmičce

tisková zpráva

autor: 2shovelsevents | 20. 11. 2010, 11:58:16 | návštěv: 749 | reakcí: 0

RISE AND FALL + NAILS + HARM'S WAY
28.11. 2010 Praha - klub 007 strahov

Ten, kdo se otočil a začal utíkat už v roce 2004, ten tak činí dodnes. V doznívajících časech H-8000 scény totiž vznikla kapela, která svojí vizí opaku komfortu stále bourá hranice scény jedné oblasti, potažmo evropského kontinentu. Rise And Fall z belgického Ghentu tnou do hledí těch, kdo zůstali svázáni odkazem Holy Terror kapel, ale i touhou dělat věci po svém. Ať se budete snažit sebevíc, Rise And Fall stále kočují po malých klubech, s kapelami, které milují hlavně lidsky, mimo dosah velkých managmentů a přehnaných plánů. Jejich velké desky se stále počítají na prstech jedné ruky. Jeden zásek zhruba za dva roky, nicméně, co tón to závaží, žádné chabé dekagramy. Po opusech Hellmouth a Into Oblivion už nejeden z nás poznal váhu Our Circle Is Vicious. Hrubá síla, která nepopírá ani Clevo ani Boston, ale pořád čpí zápachem ghentského podhradí. Tohle je hard core! Pokud miluješ Converge, High On Fire, Integrity nebo Slayer, tady nemineš!

Nails jsou hard core/grindová senzace, kterou založil, původně jako levobočka, Todd Jones (ex-Terror). Absoulutní hold old school grind kapelám typu Terrorizer, Disrupt, Excruciating Terror nebo Crossed Out. Jejich deska Unsilent Death se dá považovat za novodobou klasiku a to i přes fakt, že se striktně drží pevnejch pravidel stylu. Z věže peklo, z iPodu zvěř a na 007 mayhem!

Satan is DRUG FREE! Tuhle hlášku nebylo vidět od konce 90. let a pokud je to pravda, pak Harm's Way z Chicaga nesou prapor s pentagramem na líci a třema X na rubu. Harm's Way předvedou ukázkový Clevo s Hulkem za mikrofonem a deskou Reality Approaches ve strunách. Tenhle balíček je jednoznačně adeptem na největší klubovej masakr tohoto roku!


start: 19.30
Vstup: 250,-


www.myspace.com/riseandfall13
www.sixfeetunderrecords.com
www.myspace.com/harmsxway

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
myspace.com/twoshovelsevents

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek