Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

From Our Hands na novince hřeší a chystají křest

From Our Hands na novince hřeší a chystají křest

tisková zpráva

autor: X Production | 15. 12. 2010, 14:31:40 | návštěv: 671 | reakcí: 0

Dobře zahraný odvaz, odkazy na americkou melodickou post-hardcorovou scénu a zároveň riffy, kterými by se mohli chlubit i někdejší věrozvěstové nové vlny britského heavy metalu, takové je druhé album Sinners od bratislavských From Our Hands. Kapela jej dva dny před Štědrým dnem pokřtí v Bratislavě, ale s náskokem jej bude mít už v půlce prosince na svých koncertech v Česku.

V popředí výkon, odreagování a tah na branku, na vedlejší koleji veškeré pochybnosti. From Our Hands všechny ty retro prvky starých heavy matadorů a šťávu mladých a neklidných dokážou namíchat  výtečně i poslepu. „Album je přímočařejší, rockovější, melodičtější a určitě tvrdší," říká kapelník Hoto. „Sinners proto, že se hříchy týkají každého z nás a zároveň každé skladby na desce. V tomto směru je novinka koncepční," dodává.

O mastering alba, které oficiálně vychází 22.12. se postaral Ecson Waldes z Biotech studia. Za bicími jej nahrál Mario Marcinek, ale na turné už kapela pojede znovu s původním bubeníkem Mirem Šimoničem, který se po krátké pauze vrátil zpět do kapely.

Seznam skladeb:

1. Someone Like Me

2. Bad To the Bone

3. Eye for an Eye

4. On the Ground

5. The Devil

6. The Razor

7. The Noise

8. 0

9. Sinners

10. Changes

11. Till We Die

From Our Hands:
Matej „Hoto" Hoťka - zpěv, kytara
Rišo Klimo - basa
Matěj Turcer - kytara
Miro Šimonič - bicí

Nejbližší koncerty:
15.12.,Praha Rock Cafe
16.12.,Olomouc - S Klub
17.12., Ostrava - Templ
18.12., Vyškov - B29
22.12, Bratislava - Randal, křest alba

Více informací:

www.myspace.com/fromourhands
www.bandzone.com/fromourhands

www.xproduction.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek