Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Může Noise ASSault Agency Budweiss slavit Vánoce jinak než grandiózním mejdanem?

Může Noise ASSault Agency Budweiss slavit Vánoce jinak než grandiózním mejdanem?

tisková zpráva

autor: Naab | 19. 12. 2010, 22:42:49 | návštěv: 691 | reakcí: 0

20.12.2010 pondělí / klub Velbloud / České Budějovice

OTK
Zutro
Oswaldovi
Psychedelický Flákač na Odstřel

start: 19:00 / vstup: 90,- / http://www.facebook.com/event.php?eid=173074776058043

Může Noise ASSault Agency Budweiss slavit Vánoce jinak než grandiózním mejdanem? Všem je snad jasným, že jinak to prostě nejde! Líbili se vám všechny koncerty, který jsme udělali po letošní Noise ?árty? Líbilo se vám jich aspoň pár? Tak se přijďte ukázat 20. prosince do Velblouda ať si vás pamatujem pěkně hubený, než všichni přes Vánoce ztloustnete. Důvod navíc by snad mohl bejt i ten, že zahrajou OTK, Zutro, Oswaldovi a Psychedelický flákač na odstřel! Hepy x-mass!
http://naab.xf.cz

Kapelu OTK asi není třeba po těch všech andělech, vinylech a dlouholetý existenci představovat. Ale pro nezasvěcené: OTK hrají něco mezi alternativou, jazzem a špinavým rockem. Suprový texty a promakaný detaily, zvukový plochy a rafinovaný změny rytmů. Tohle všechno prostě musí posluchače vtáhnout do děje! Ideální kapela k oslavě svátků klidu a míru!

http://bandzone.cz/otk

http://www.noise.cz/otk

klip - http://www.youtube.com/watch?v=nHFGmu7tj-Y

OSWALDOVI sou náš objev léta! Andrea Rottin, geniální italskej superfolkař si to valí společně s basou a škopkama. Geniální práce s mikrofonem, zadumanej bubeník a basák, kterej vypadá tak trochu jako budulínek. Ale nasrat na to jak to vypadá! Zní to prostě božsky. Teda spíš ježíškovsky! Nezveme moc kapely, který jsou určený primárně pro holky, ale tohle je právě jedna z mála věcí, který zaručeně ocení převážně křehký duše!

http://www.myspace.com/oswaldovi

ZUTRO sou naše koně! Kazatelé garážovýho rocku! Před nedávnem vydali famózní čtyřpísňový EP, který jasně dokazuje, jak mají kluci našlápnuto! Je to rychlý nebo je to pomalý? Je to rovný nebo je to zlámaný? Je to chytrý nebo je to ještě chytřejší? Přijď a udělej si vlastní názor!

http://www.myspace.com/zutro

Pamatujete si vůbec ještě na PSYCHEDELICKÝHO FLÁKAČE NA ODSTŘEL? My teda jo, protože na jejich koncerty se zapomenout nedá! Francouzská avantgarda! Bubny hrajou tak nějak jinak než jste zvyklí, klárynet taky, ale stejnak to s tou kytarou maká tak nějak jakoby se nechumelilo! Kluci zahrajou živě snad po roce, takže je jasný, že to nemůže dopadnout jinak než dobře. Jste z těch Vánoc tak něják v depresi? Až po poslechu týhle kapely, teprve zjistíte proč vlastně.

http://bandzone.cz/psychedelickyflakacnaodstrel

http://www.flakac.chytrak.cz

Související články

OTK - Okolo
OTK - Sona a Kuva
OTK - Koncert v paláci Akropolis DVD
OTK / ARAN EPOCHAL - split 7"

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek