Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Se svým autorským čtením přijíždí hudebník a spisovatel Al Burian

Se svým autorským čtením přijíždí hudebník a spisovatel Al Burian

tisková zpráva

autor: apx | 4. 01. 2011, 15:11:07 | návštěv: 889 | reakcí: 0

„Al would probably deny it, but reading these stories again it's quite clear that he was the voice of a generation." - Dan Sinker, zakladatel zinu Punk Planet

Al Burian je umělec. Sám to o sobě napsal, visí to na internetu, takže je to pravda pravdoucí. A kolik věcí umíš, tolikrát jsi umělec. Al Burian to zvládá hned na několika frontách. Z jeho blogu se dozvíte, že se narodil v roce 1971 v New Hampshire (jehož motto je „live free or die") a vyrostl v Severní Karolíně (motto „to live and not to seem"). Krátce po dvacátých narozeninách začal jezdit s kapelami a zároveň vydávat své osobní ziny. Ty vyšly i knižně, a to pod názvy Burn Collector (2000) a Natural Disaster (2007). Al je také autorem knihy komiksů, Things Are Meaning Less (2003). V současné době žije v Berlíně.

Aby byl obrázek úplný, je třeba dodat, že kapely, se kterými Al-hudebník jezdil, byly Milemarker, Challenger (což byli vlastně Milemarker, jen v hard rockovém převleku), Auxes a Hellbender. Al-spisovatel mimo svou vlastní zinovou produkci přispěl jako sloupkař i do punkových zinů HeartattaCk a Punk Planet. Ala-spisovatele můžete číst i v češtině. Od prvního čísla pravidelně přispívá do hudebního magazínu Full Moon. Když nedávno v Čechách koncertovali Auxes, Al-hudebník bohužel nedorazil. Al-spisovatel ale přijede.

Al Burian, autorské čtení:

Brno, Skleněná louka (místogalerie) - pátek 21. ledna, 17.00

Praha, Rekomando - sobota 22. ledna, 18.00

www.alburian.com

www.kyeo.net


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek