Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Kapela SMASHED FACE (death metal / deathcore) vydává třetí desku s názvem

Kapela SMASHED FACE (death metal / deathcore) vydává třetí desku s názvem "Misanthropocentric"!

tisková zpráva

autor: redakce | 7. 01. 2011, 08:40:10 | návštěv: 721 | reakcí: 0

Kapela SMASHED FACE (death metal / deathcore) vydává dlouho očekávanou třetí desku s názvem "Misanthropocentric"! Placka vyšla začátkem roku 2011 na labelech SHINDY prods. a RADIATION NOISE prods., o celosvětovou online distribuci se starají COSMOPOLITEAGE recs. Materiál byl nahrán v GRAPOW studios Rolanda Grapowa (kytarista MASTERPLAN, ex HELLOWEEN), o grafické zpracování se postarali KILLUSTRATIONS art a o fotoset NECRANIA photography. Deska vychazí jako masivní pěti-panelový digipack se dvěma booklety a je k dostání už nyní na adrese kapely a vydavatelstvích. Novinka bude podpořena hojným koncertováním a evropským tour na přelomu března a dubna po boku ruských EASE OF DISGUST.

V rámci vydání novéha alba se kapela upsal u EMOTIVE booking z Ruska a navázala užší spolupráci s CHANCE TO DANCE booking a REGENESIS agency (booking pro BeNeLux). Následuje spolupráce s METALCORE shop a SEVENS SINS clothing.

K dispozici je rovněž nový merch z dílny SEVEN SINS clothing a oversleeve design s exklusivním potiskem přes rukávy.

Kontakty:
www.smashedface.comwww.bandzone.cz/smashedfacewww.myspace.com/smashedfacecz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek