Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Obscene Extreme Festival 2011 Newsletter #1

Obscene Extreme Festival 2011 Newsletter #1

tisková zpráva

autor: Čurby | 10. 01. 2011, 18:09:06 | návštěv: 675 | reakcí: 0

 

LOCK UP

Kapelám, které spojí legendy scény, je někdy předhazováno, že nejsou nijak zajímavé (snad krom samotného obsazení) a ani jejich diskografie nebývá nijak početná. Ovšem LOCK UP si označení superskupina zaslouží a svým vystoupením na Obscene Extreme 2011 jistě získají i vaši důvěru.

Původně kapelu založili Shane EMBURY (NAPALM DEATH/VENOMOUS CONCEPT), Nick BARKER (CRADLE OF FILTH/DIMMU BORGIR) a Jesse PINTADO (NAPALM DEATH/TERRORIZER) a na svět vyvrhli nejostřejší druh death/grindu, který vás prostě stáhne z kůže. Ke kapele se na jejich debutním albu 'PLEASURES PAVE SEWERS' z roku 1999 připojil se svým syrovým hrdlem Peter TÄGTGREN (HYPOCRISY). Album 'HATE BREEDS SUFFERING' z roku 2002 pak nazpíval Tomas LINDBERG (AT THE GATES/DISFEAR) a po japonském turné pak upadla kapela do nečinnosti.

Nedávno nahradil zesnulého Jesse Pintada kytarista Anton REISENEGGER (PENTAGRAM/CRIMINAL) a LOCK UP jsou zpět s absolutně nekompromisním stylem a plánují jak 7" splitko s legendárními BRUTAL TRUTH, tak netrpělivě očekávané vystoupení na OBSCENE EXTREME, které všem fans dokáže, že duch opravdového deathgrindu - ne té vyumělkované, přesládlé sračky, ale od srdce zahrané, ryzí brutality - je stále pořádně živý!!!

 

 

VARUKERS
THE VARUKERS, originální gangsteři punk/metal crossoveru, kteří smíchali nasranou punkrockovou intenzitu s heavymetalovou zvukovou stěnou a neúprosnou baterií bicích, se dali dohromady v roce 1979 ve stejné hudební rodině, která zrodila DISCHARGE, CHAOS UK a AMEBIX. Po rozpadu v roce 1988 pak znovu obnovili činnost v roce 1993 a začali hrát d-beat. Těžko si lze představit lepší ukazatel toho, jak dobře vypilovali své spalující exploze hardcoreové zuřivosti než fakt, že zpěvák Rat se v roce 2003 přidal k obnoveným DISCHARGE!

Stále hrdě anarchističtí, stále totálně divocí. THE VARUKERS jsou silnou připomínkou toho, že punk je na OBSCENE EXTREME 2011 daleko od smrti!!!

 

 

GRONIBARD
„Cože? Tahle podělaná gay kapela se opět svlékne na OEF? Kurva, to snad ani na OEF nepojedu, OEF sucks."

Tohle by mohla být normální reakce 99% OEF fans. No, na každý pád GRONIBARD přijedou se svým cirkusem a „údajně" zahrají jen songy z jejich tolik nenáviděné druhé desky, aby nás nakrkli ještě víc. Nebo taky ne - nechte se překvapit. Tahle kapela vždycky byla o srandě, nadhledu a zábavě!!!

 

FLESHROT
FLESHROT nám přivezou dostatečně originální a fajnový death metal až z UK! Tyhle kolíci mixují vše od old school death metalu až po moderní a brutální death dnešních dní, čímž vzniká parádní mix, který je podpořen impozantní live show, s kterou se FLESHROT chystají i na OEF!!!

 

DISLIKE
DISLIKE je chorvatská banda, která mastí grindcore, kdysi docela chaotický, crustem pohaněný, ale dneska už mnohem techničtější a vyzrálejší, ovšem stále se držící DIY punk etiky. Jasně, že v jejich muzice můžete slyšet nějaké vlivy ranných grind kapel, přes intenzivní hc/crust až po dnešní extrémní scénu, ale přesto lze říct, že se DISLIKE snaží jít svou vlastní cestou!!

 

REPROACH
Belgická, hodně drsná hardcore/power violence/fastcore kapela REPROACH, po celé kupě turné po Evropě, USA a Anglii - třeba s MUNICIPAL WASTE, VICTIMS a dalšími - chystá svůj debut na OEF pódiu!!! Vždycky jsou nekompromisní a dokážou vytvořit opravdu masivní atmosféru s circlepity, moshingem a stagedivingem, a to je přesně voda na náš OEF mlýnek, že?

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek