Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

King Booking a jejich koktejl stoner-hard rocku a stoner-metalu: Goudron [FR]

King Booking a jejich koktejl stoner-hard rocku a stoner-metalu: Goudron [FR]

tisková zpráva

autor: King Booking | 13. 01. 2011, 13:16:17 | návštěv: 685 | reakcí: 0

11.2. se Královéhradecké kino Centrál otřese v základech pod náporem rokenrolu. Tentokrát jsme pro Vás namíchali koktejl stoner-hard rocku a stoner-metalu. Pokud si chete přijít zaházet hlavou, uděláte dobře když příjdete před osmou. Akce končí ve 22 a začíná ve 20.

///////////////////////////////////////////////////////////

Goudron [FR]

http://www.myspace.com/goudron666

///////////////////////////////////////////////////////////

Máte rádi Black Sabbath ? Poslechnete si punk,  metal, nebo třeba i Led Zeppelin ? Tak potom budete Goudron milovat! Tahle francouzská parta je ukázkou toho, jak by hráli rockoví / metaloví velikáni dnes, s moderním zvukem a dravostí.

Hlavní devizou Goudron jsou valivé, dopředu táhnoucí rytmy a ty nejmocnější stoner metalové melodie, jaké je tenhle svět schopný pobrat! Tahle kapela dobře ví, kdy je potřeba přitlačit a kdy je čas dát posluchačům odpočinout. Proto najdete ve spektru jejich skladeb hudebně precizní pasáže podpořené melodickými a vznosnými zpěvy (čti "odpočinková pasáž"), které se naprosto přirozeně přelijí do intenzivních stoner-metalových screamo smrští. To vše přelij punkovou zálivkou a máš recept na univerzální dobro - Goudron !

Pro fanoušky
Black Sabbath | DŸSE | Melvins | Led Zeppelin

///////////////////////////////////////////////////////////

Zkouška sirén

http://www.sireny.net

///////////////////////////////////////////////////////////

Tvorba Zkoušky sirén se vyznačuje rozsáhlou a netriviální kompozicí skladeb, které pracují s hlasitostní gradací a intenzitou instrumentální hry. Z toho pramení i široký rozpřah stylů a nálad, které je schopná každá skladba pojmout - od nejtiššího šepotu na nástroje až po kácení lesa.  Kapela bývá nejčastěji označována za progresivně stoner noiserockovou. České dvojhlasé zpěvy dodávají jejich hudbě epický rozměr.

Pro fanoušky
Young widows | Melvins | Ufo Mammut | Mastodon

start: 20:00 konec: 22:00

kino Centrál, Karla IV. 774, Hradec Králové 2


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek