Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Francouzský projekt LAFIDKI v Brně na Skleněné louce

Francouzský projekt LAFIDKI v Brně na Skleněné louce

tisková zpráva

autor: ABBA | 23. 01. 2011, 16:14:34 | návštěv: 956 | reakcí: 0

LAFIDKI - experimentální projekt z Francie zahraje 28. 1. 2011 v Brně na Skleněné louce.

Jeho autor Saphy Vong je designer a hlavní postava pařížského labelu Steak au Zoo: http://www.myspace.com/steakauzoo
Jeho hudbu vystihuje nejlépe název jedné ze skladeb Porcelánový ledovec - porcelán můžete lehce rozbít, ale ledovec vám to těžce vrátí. Při Saphyho produkci se cítíte jako divná polární bytost, jejíž tělo popraská mrazem a vynoří se z něj skelet mořského ježka. Tóny jeho elektronické zvonkohry vás proberou ze zimní letargie rychleji než neředěný sníh.

Support DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE je duo, které vzniklo zcela náhodou poté, co se v neonu lopatek mlýna na erotickém klubu Moulin Rouge usmažila veverka. Produkují minimalistické skladby o výbuchu v noře, Meryl Streepové a věcech padajících do země.

Na dance závěr zahrají DIRTY PICNIC - kosmická kapela, jejíž songy jsou plné sjetých mimozemšťanů. Dvě kytary v rytmu německého popu, přísné disco bicí, funky basa a zpěvák válející se v syntetizéru Yamaha CS1x z roku 1996 (tento typ kromě něj používal například Dawid Bowie).

POSLEDNÍ PÁTEK V PRVNÍM MĚSÍCI ROKU ZVE ABBA.
start: 20:00 vstupné: 50,-


http://www.myspace.com/lafidki http://lafidki.free.fr/
http://www.myspace.com/steakauzoo
http://www.myspace.com/dirtypicnic
http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek