Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Únorový program kopřivnické čajovny Mandala

Únorový program kopřivnické čajovny Mandala

netisková zpráva

autor: Mandala | 31. 01. 2011, 10:31:10 | návštěv: 751 | reakcí: 0

Výstava

Celý únor bude naši čajovnu zdobit prodejní výstava mladé talentované umělkyně z Šumperka Terezy Koukalové.

Čt        3.2.      19:00              Rytmy Vědomí 2

Vstupné: 50,-                           Workshop bubnování na djembe pro ty, co už trošku hrají a chtějí se zdokonalit, naučit se nové rytmy, nebo si vyzkoušet zajímavé souhry, vede Tomáš Nováček. Nejedná se o tradiční africké bubnování i když z toho vycházíme. Rezervace míst na 775 972 908.

Ne       6.2.      18:00              Vibrace Vědomí

Vstupné: 50,-                           Poklidná seance/workshop s hrou na Tibetské mísy a jiné alternativní nástroje. Zajímá Vás jaké pozitivní a léčivé účinky na vaši mysl i tělo může mít vědomá práce se zvukem či hlasem? Přijďte si vyzkoušet hru na Tibetské mísy a činelky Ting-Shang, Udu nebo jiné zajímavé nástroje (malé bubínky, štěrkátka, dešťová hůl), můžete nechat rozeznít svůj hlas, nebo jen poslouchat. Akce je určena široké veřejnosti a nevyžaduje žádné znalosti nebo dovednosti.

Čt        10.2.    15:00              Jazzový čtvrtek - poslechovka

Výborná kávička na stole a jazzík z repráčků - čtvrteční odpoledne podle Tomíka Ryšavého.

So        12.2.    19:00              Koncert: Café Industrial + Njumen

Vstupné dobrovolné                 Známá ostravská kapela hrající jemnou, ale energickou, instrumentálně bravůrně zvládnutou muziku stírající hranice mezi žánry zahraje v rámci svého turné „čajčajé" u příležitosti vydání desky Ostrovy. Večer zahájí svým vystoupením bývalý člen kapely, Tomáš „Njumen" Nováček, který se oddělil od Café v roce 2005 a vydal se na sólovou „nju-folkovou" dráhu. Web Café: http://www.cafeindustrial.cz/

St        16.2.    17:00              Přednáška: Lidský duch

Vstupné: 150,-                         Lidský duch - duše? Vznik, účel působení na planetě Zemi. Vývoj lidského ducha, jeho cesty. Co se děje, když člověk umře a vše co vás bude zajímat. Např. tzv. přivtělené duše, napojování se na duchy našich blízkých zemřelých, existuje život po životě apod.? Přednášku s léčivou meditací na závěr vede Irena Štrbová, tel: 737 557 686, web: www.prozivot.ic.cz.

Čt        17.2.    19:00              Vibrace Vědomí 2

Vstupné: 50,- Workshop vědomé práce se zvukem a hlasem. Tato akce je určena těm, kdo navštěvují Vibrace Vědomí nějakou dobu, umí rozeznít tibetskou mísu a chtějí se posunout dále nebo se více dovědět. Workshop vede Tomáš Nováček, rezervace míst na: 775 972 908

So        19.2.    10:00-18:00    Kurz laických masáží II - masáž zad v leže

cena kurzu je 1000,-                Kurz zážitkového masírování podle chytrých postupů Masérny Na Dlani. Kurz je uzavřenou lekcí - naučíte se jak chytře a účinně provádět celostní masáž horní poloviny těla, bez potřeby znalostí z předchozí lekce nebo nutnosti absolvovat lekci následující. Více informací na http://www.masernanadlani.cz/maserske-kurzy/kurz-laickych-masazi.html Kurz vede Tomáš Nováček, certifikovaný lektor sítě Masérna Na Dlani. Rezervace míst a bližší informace 775 972 908.

Ne       20.2.    18:00-21:00    Rytmy vědomí - Bubnování pro všechny

vstupné: 50,-                            Workshop spontánního bubnování na všemožné bubínky pro začátečníky a všechny kdo se chtějí bubnováním dobře pobavit a odreagovat. Nějaké bubínky, štěrkátka a cinkátka  máme, ale můžete si přinést libovolné vlastní nástroje.

St         23.2.     17.30              Přednáška: Řízená a kontrolovaná detoxikace organizmu podle MUDr. Josefa Jonáše

Vstupné dobrovolné                 Jak si pomoci přírodní a přirozenou cestou ke zdraví. Přednáší Martina Horáková. Web: http://jonasovadetoxikace.wz.cz/

Čt        24.2.     15:00              Jazzový čtvrtek - poslechovka

Výborná kávička na stole a jazzík z repráčků - čtvrteční odpoledne podle Tomíka Ryšavého.

Pá        25.2.    19:00              Koncert: Akustický Řez - Marek Dusil + KIESLOWSKI

Vstupné dobrovolné                 Marek Dusil - písničkář s kapelou i bez, podle nálady a prostředí. U nás zahraje sám, pouze s kytarou a představí písně nejen z nového alba. Směs folku, rocku a blues, kořeněné poezií a přetavenými zážitky. http://www.marekdusil.cz/ Kieslowski - je název projektu dkp - baskytaristy a zpěváka kapely Bez Peří a zpěvačky a klávesistky Marie Kieslowski. S akustickou kytarou, citem pro kouzlo okamžiku a s Eels ve sluchátkách vesluje žižkovskými hospodami a vyhlíží ostrov s nahrávacím studiem, suchým martini a spravedlností pro talentované písničkáře. http://bandzone.cz/kieslowski

Připravujeme:

19.3. Medulla/Indie-TripHop(Brno) + after Bugyho poslechovka

Informace k akcím u kterých není uvedeno tel. číslo rád poskytnu osobně na tel. čísle: 775 972 908

Naše webové stránky: http://cajovnamandala.webnode.cz/

S pozdravem

Tomáš Nováček

Čajovna Mandala

Sokolovská 393/3

742 21 Kopřivnice

tel: 775 972 908

e-mail: njumik@gmail.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek