Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

ABC action weekend III - benefit na podporu ruských anarchistů a antifašistů

ABC action weekend III - benefit na podporu ruských anarchistů a antifašistů

netisková zpráva

autor: abc | 7. 02. 2011, 10:21:47 | návštěv: 663 | reakcí: 0

Anarchistický černý kříž pří Československé anarchistické federaci (ABC-ČSAF) se rozhodl v rámci mezinárodní solidarity podpořit aktivisty, anarchisty a antifašisty na východ od nás, a to konkrétně v Rusku, tím, že uspořádá ve dnech 25. - 27. března třetí „ABC action weekend". Celý projekt bude probíhat v různých regionech a městech České republiky, například v Praze, Pardubicích, Litvínově, Liberci, Dačicích či Orlové. V těchto městech a dnech se rozhodli místní aktivisté uspořádat pod hlavičkou ABC víkendové solidární akce na podporu organizace ABC-Moskva, která zajišťuje podporu, jak finanční, tak materiální pomoc a zázemí lidem, kteří mají potíže se státem a jeho represivními opatřeními.

Není nám lhostejná stávající situace v Rusku - sílící tlak a represe vůči kriticky smýšlejícím aktivistům v této zemi, sílící neonacismus a nacionalismus, vraždy a snaha kriminalizovat anarchistické hnutí. Prostřednictvím webu csaf.cz se snažíme poukazovat na některé tyto případy a solidárními akcemi chceme podpořit ABC-Moskva. Zapojte se do solidárních akcí i vy!
Mluvte o represích v zahraničí, poukazujte na jednotlivé kauzy. Kdokoliv muže něco podniknout, udělat finanční sbírku nebo uspořádat nějakou solidární akci. Pokud mate zájem nějakým způsoben participovat na ABC action weekendu, napište nám na e-mail abc[a]anarchistblackcross[.]cz.

Naší zbraní je solidarita! Finanční pomoc stíhaným aktivistům a aktivistkám můžete zasílat na konto ABC-ČSAF: 8760190237/0100. Do zpráv pro příjemce napište ABC3. Díky všem za případnou podporu.

„Běda tomu hnutí,které se nestará o své politické vězně!" (O. N. Lutalo, anarchistický politický vězeň, USA)

Program:
25. 3. 2011 / Praha - klub 007 Strahov
Zahrají kapely:
Angry Brigade (punk/rock)
Jonestown (d-beat/crust)
Rapsod (hc/thrash)
Red Insect (punk as fuck)
+ dj after party

Od 19:00 Vstup 150,- (po 22:00 50,-) Na koncertě distra ABC, ČSAF, výstava o represích v Rusku, vege občerstvení...

http://klub007strahov.cz26. 3. 2011 / Liberec - Pivní klub Azyl
Zahrají kapely:
Jonestown (d-beat/crust)
Red Insect (punk as fuck)

Od 20:00 Vstup 100,- Na koncertě distra ABC, ČSAF, výstava o represích v Rusku, vege občerstvení...
http://www.azyl-pivnibar.cz/

O dalších akcích, které se budou konat v rámci ABC action weekendu, budeme průběžně informovat na www.csaf.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek