Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Scott Kelly (Neurosis) se vrací sólově na Vyšehrad a Flédu

Scott Kelly (Neurosis) se vrací sólově na Vyšehrad a Flédu

tisková zpráva

autor: Silver Rocket | 9. 02. 2011, 15:18:45 | návštěv: 1396 | reakcí: 0

SCOTT KELLY (USA)

16. února 2011, Praha - Vyšehrad, staré Purkrabství (+ Gurun Gurun)

17. února 2011, Brno - Fléda

Skoro přesně po roce se do Česka vrací Scott Kelly, jeden z frontmanů kultovních Neurosis, ale také osobitý sólový zpěvák a kytarista. Po loňském magickém vystoupení ve staré konírně hradu Točník nyní Kelly zahraje na dalším výjimečném místě - v sále starého Purkrabství na pražském Vyšehradě, kde mu budou 16. února dělat společnost experimentátoři Gurun Gurun s Ondřejem Ježkem (OTK) v sestavě. O den později, 17. února, se Kelly představí také v brněnském klubu Fléda.

Sólová tvorba Scotta Kellyho je na rozdíl od bezmála už legendárních Neurosis založena na akustické kytaře a jeho naléhavém, hlubokém hlasu. Zatímco zvuk jeho mateřské kapely otevírá staré rány, Kellyho akustické desky ty samé šrámy pomáhají léčit. V jeho monotónních, ale hypnotických skladbách je syrová bolest, naprostá osamělost i tiché odpuštění. A Scott Kelly je jeden z mála umělců, kteří skutečně mohou říct, že to, o čem zpívají, skutečně prožili... Pokud chcete proniknout před oběma koncerty do světa Scotta Kellyho, jako vodítko vám může posloužit těchto sedm videí, která Kelly osobně vybral a okomentoval před svými českým koncerty:

http://www.silver-rocket.org/news/1752

Scott Kelly: http://www.myspace.com/bloodtime

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek