Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Stoner rocková kapela A band called TRUST (DK) v Muzejce

Stoner rocková kapela A band called TRUST (DK) v Muzejce

tisková zpráva

autor: 6dbs | 11. 02. 2011, 22:01:42 | návštěv: 665 | reakcí: 0

6 dBs:

A band called TRUST (DK)
Deer Deer

16.2.2011 - Muzejka, Brno

Dánsko je pro nás zemí zaslíbenou. Jedna malá země na severu Evropy a nabízí tolik kapel špičkové kvality. Obstacles,  Nightpass, Town Portal - to vše už jsme tu měli. Teď přicházejí TRUST, o co jde? Ty tam jsou barevné, rychlé mathrockové kytary. Trust nabízí basy a hutnou muziku, jako by šlo o kapelu z americké pouště.

www.6dbs.org

facebook akce:
http://www.facebook.com/event.php?eid=185764171445242&ref=ts


Deer Deer

bandzone.cz/deerdeer

Ogaři z moravy, kteří stojí na špičce pomyslného žebříčku moravského instrumentálního indie. Chlapci sice kdysi hledali zpěváka, ale teď už ví, že vokály nejsou třeba. Deer Deer jsou s každým koncertem lepší a lepší. Komu je líto, že TRUST nejsou mathrockovou kapelou, tak si najde pár logaritmů v muzice Deer Deer. Brněnský koncert měl být původně křestem debutové desky Deer Deer, ale to se nekoná. Inu, znáte to - punkáči. Jejich psychedelický post-rock místy připomíná slavnější Táborské C. „Pokud bereš drogy nebo máš rád divnů hudbu, nejspíš to bude neco pro tebe."

A band called TRUST

http://www.myspace.com/abandcalledtrust

Trust jsou podle mnoha magazínů jednou z nejvíce vzrušujících kapel Dánska. Rytmus, kytarové pasáže, hutné vokály, super muzikanti a propracované bicí party. Někdy se jim přezdívá Harvey milk stoner rocku. Do Brna už zavítalo mnoho stoner rock kapel, za všechny jmenujme třeba Carusellu, ale A band called TRUST slibují až o 35,3% lepší zážitek než poslední stoner rocková kapela, která hrála v Brně. Kapela sebou přiveze svou debutovou desku „From light into mass", kterou vydal dánský label Play/Rec. Trust jsou vlastně mix třech nejlepších koncertů 6 dBs do jednoho tělesa, hutnost Caruselly, propracovanost Obstacles a kamarádí se s Nightpass. Co víc si přát?


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek