Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

BRAJGL vydává nové CD

BRAJGL vydává nové CD

tisková zpráva

autor: redakce | 22. 05. 2007, 07:50:34 | návštěv: 994 | reakcí: 0

Na Papagájův Hlasatel records v těchto dnech vychází nové CD kapely BRAJGL.

Energický punkrock ve stylu NOFX nebo Good Riddance a postpubertální texty alá Toy Dolls, to je ústecká kapela Brajgl v nejlepší formě. Jejich CD s názvem „Až dosloužím, chci do Brajglu“ je druhým albem kapely a kluci mají opět co říct, i když při čtení textů se budete spíš smát, než zamýšlet. Kombinace rychlého punkrocku, vtipu a výborného zvuku z plzeňského studia Ex-Avik dává záruku výborné zábavy a rozhodně vás nepřestane bavit po prvním poslechu.

Na CD najdete 15 písnicek a 3 bonus videa (videoklip k hitovce "Na Královce" z předchozího CD a 2 videa ze studia). Stopáž celého CD je něco přes půl hodinky, takže nečekejte žádné dlouhé mezihry, prostě „full steam ahead“.

Oficiální stránky skupiny : www.brajgl.wz.cz Vydavatelství : www.phr.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek