Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Mezinárodní den žen a drones

Mezinárodní den žen a drones

tisková zpráva

autor: k!amm | 7. 03. 2011, 19:32:49 | návštěv: 821 | reakcí: 0

Na mezinárodní den žen - úterý 8. 3. - přichystaly promotérské kolektivy KLaNGundKRaCH a Letmo Production sváteční program do žižkovského klubu Final: vystoupí italské trio Eternal Zio a pražská americko-česká dvojice Victoria Svaté Tipfin.

Eternal Zio sdružuje členy kapel Asabikeshiinh, Rella the Woodcutter a Valla. Pomocí niněry, houslí, kláves, kytar, perkusí, foukací harmoniky a hlasů vytvářejí  uhrančivé psychedelické plochy plné dronů a vibrací. Jejich hudba je křehká, ale také velmi tělesná: cílem nejsou kompozice, ale majestátní sonický prostor, který je na jednu stranu velmi těsný (pokud jde o intenzitu fyzického působení), na druhou stranu ale umožňuje pohyb jakýmkoli směrem. Vydat se na cestu v tomto případě znamená nechat se nejprve spolknout zvukem.

Victoria Svaté Tipfin je nový pražský projekt (Jorge Boehringer neboli Core of the Coalman + Iveta Plná), který hraje, jako kdyby se Enya provdala za Satana a přitom zůstala v podstatě roztomilá holka.

Začátek 19:30, vstup 100 Kč.

http://cablase.noblogs.org/post/2011/01/11/eternal-trio/
http://www.youtube.com/watch?v=SYwfDq25Gko
http://www.myspace.com/coreoggthecoalman
http://klangundkrach.net
http://letmo.net/productions


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek