Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Americké thrashové naděje LAZARUS A.D. a BONDED BY BLOOD vystoupí 19.3. v Modrý Vopici

Americké thrashové naděje LAZARUS A.D. a BONDED BY BLOOD vystoupí 19.3. v Modrý Vopici

tisková zpráva

autor: Obscure | 7. 03. 2011, 19:44:27 | návštěv: 729 | reakcí: 0

LAZARUS A.D. (usa)

BONDED BY BLOOD (usa)

EXORCIZPHOBIA (cze)

19. března 2011, Praha - Modrá Vopice

Pokud stale nevěříte, že thrash metal je opět na vzestupu a blýská se mu na lepší časy, přijďte se podívat v sobotu 19. března do pražského klubu Modrá Vopice. Vystoupí zde dvě vycházející hvězdy současné thrashové scény v podobě amerických kapel LAZARUS A.D. a BONDED BY BLOOD. Českou scénu budou zastupovat trutnovští ranaři EXORCIZPHOBIA.

LAZARUS A.D. jsou jedním z největších objevů americké thrashové scény a nyní se budou snažit oslovit fanoušky i v Evropě. Přestože se na scéně objevili teprve před pěti lety, mají za sebou koncerty či turné s kapelami jako Testament, Anthrax nebo Amon Amarth. Aktuální album "Black Rivers Flow" jim vyšlo v tomto roce a stalo se tak nástupcem jejich debutové desky "The Onslaught". Obě desky vydal label Metal Blade Records. Materiál z nové nahrávky je opět postaven na poctivé thrashové řezanici, oproti prvotině je ale více zahalen do groove-metalového hávu. Jejich spojení s Bonded By Blood nabídne návštěvníkům nastávajícího evropského turné ideální příležitost seznámit se s potenciálními budoucími hvězdami thrashmetalového žánru.

BONDED BY BLOOD jsou další mladou kapelou, která se rozhodla kráčet ve stopách titánů jako Anthrax nebo Exodus. Kariéru odstartovali raketově. V roce 2006 vyhráli prestižní soutěž 250-ti metalových kapel, díky čemuž se dostali do povědomí širší veřejnosti, ale take nahrávací společnosti Earache.

Přímočarý tah na bránu, vybroušené hráčské umění a přesvědčivost. To jsou pilíře, na nichž je založen úspěch této nadějné formace, která debutovala v roce 2007 s EP "Extinguish the Weak" a za sebou má v tuto chvíli již dvě desky, z nichž ta poslední nese název "Exiled to Earth". Kdo viděl jejich loňské strhující vystoupení na festivalu Brutal Assault, jistě si nenechá ujít ani jejich klubovou show.

Celý koncert pak otevře české formace EXORCIZPHOBIA, dobře známá všem domácím thrashovým maniakům.

Vstupenky na koncert budou k dostání pouze na místě a to za cenu 299,- Kč. Více informací naleznete na webu www.obscure.cz.

Související linky:

www.myspace.com/lazarus1

www.myspace.com/bondedbyblood

http://bandzone.cz/exorcizphobia

www.modravopice.eu

www.obscure.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek