Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

My City's Bleeding Productions zahajují jarní koncertní sezonu

My City's Bleeding Productions zahajují jarní koncertní sezonu

netisková zpráva

autor: My City's Bleeding Productions | 13. 03. 2011, 14:52:19 | návštěv: 649 | reakcí: 0

A je to tady! Na začátek jara a zahájení koncertní sezóny 2011 si pro vás My City's Bleeding Productions připravili i svůj první oficiální koncert, a to v Teplicích na Božáku!

STEP BY STEP (NĚMECKO)
Tuhle sympatickou pětici z jihoněmeckýho Mnichova spojuje nejenom společná kapelní minulost většiny členů, který působili v chaos-punkový kapele jménem ANGRY YOUTH, ale i záliba v kombinaci tvrdýho a uřvanýho street-punku alá Casualties nebo The Unseen a melodickýho skate-punkrocku typu Anti-Flag nebo Millencolin. Všechny a nejenom tyhle vlivy můžem v muzice STEP BY STEP slyšet, kluci to ale dávaj dohromady po svym a zní to rozhodně zajímavě. Můžem se určitě těšit na energickou show a spoustu našlapaný muziky, protože jak tvrdí zprávy ze sousedního Německa, koncert těchhle nekompromisních týpků vážně stojí za to!

CLIMAX (PRAHA, MOST)
Po víc než 10 letech hraní se v poslední době začalo pražský chaos-punkový mlátičce blejskat na časy a to s příchodem čerstvýho vzduchu v podobě novejch členů. Climaxum to teď šlape jak nikdy předtim a hodlaj vám to na Božáku rozhodně předvést. Možná přijde i na řadu něco málo z novýho materiálu. Máte dost všech možnejch trendy crustů a chybí vám kapela, která se nebojí starýho dobrýho 82' stylu s občasnejam melodickejma a trashovejma vlivama? Pak sou Climax banda přesně pro vás!

BURNING STEPS (MOST)
V Teplicích už dost dobře známá kapela ze stok sousedního Mostu, která po nedávný změně sestavy prošla dost výraznou změnou zvuku. Zajímá vás, jak to dopadne, když se sejdou 4 lidi, z nichž jeden poslouchá pop-punk typu Blink 182 nebo NOFX, druhej starej hardcore-punk typu Black Flag a Dead Kennedys, třetí trash-metalový Slayer nebo Kreator a čtvrtej emotivní záležitosti jako Fall Of Efrafa nebo i Godspeed You Black Emperor a rozhodnou se, že budou hrát něco, co všechny nasere? Jestli jo, tak tady jsou BURNING STEPS!

To všechno za přátelskejch 100,- Kč už v pátek 25.března od 20:00 v Teplicích na Božáku!


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek