Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Co to je

Co to je "mrtev policaj"? Slovinská hardcorová smečka IN-SANE v Cafe na Půl Cesty

tisková zpráva

autor: Kejmy | 25. 03. 2011, 20:35:37 | návštěv: 649 | reakcí: 0

IN-SANE (slo) + JUST FOR BEING (cz)

28.3.2011 - CAFE NA PUL CESTY

Cafe na Půl Cesty je prostor, kterého si pražská hardcore/punk scéna začíná poslední dobou všímat čím dál tím víc. Převzal totiž částečně roli Klubu v Jelení jakožto dějiště těch malých „obývákových" koncertů. Za posledních pár měsíců můžeme vzpomenout hned několik skvělých akcí, ať už zahraničních kapel The Effort, Brain Shake nebo stálic domácí scény jako Ravelin 7. Cafe momentálně prochází menší rekonstrukcí, která by měla ke kvalitě koncertů v jeho prostorách jen přispět. Začínáme znovu, v novém a v lepším. V pondělí 28.3 proběhne první koncert po rekonstrukci, a hned hodně naplno. IN-SANE (http://www.myspace.com/insaneslo) jsou špičková kapela ze Slovinska. Tenhle velmi zdařilý import z jihu je jako stvořený pro fanoušky rychlého punku a hardcore, konkrétně třeba kapel jako Propagandhi, Strike Anywhere, Comeback Kid a podobně. Spolu s In-Sane zahrají JUST FOR BEING (http://bandzone.cz/justforbeing), což jsou kluci ze Sedlčanska, kteří poslední dobou sklízí se svým angažovaným punk rockem čím dál tím větší úspěch.

Video jako důkaz: In-Sane - Mrtev Policaj

Tady si můžete přečíst recenzi na poslední album In-Sane:
http://www.freemusic.cz/clanky/16787-in-sane-trust-these-hands-are-worthless.html

Z profilu In-Sane na serveru Ipunk.cz: "Dnešní rádoby umělci by muziku kapely In-Sane označili nálepkou melodický hardcore, nechali si přejet ve sluchátkách pár jejich songů a odhodili je s pocitem, že tohle je přece tuctové. To by se ale šeredně mýlili. Za možná trochu nevýrazným názvem číhá zejména hudebním projevem pekelně výrazná kapela." Více zde:

http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=8020%2F2010%2F07%2F30%2Fslovinsti-in-sane-miluji-koncertovani-a-energicnost

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek