Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Jeans Wilder zahraje svůj BEDROOM-SYNTH-LO-FI-PSYCH-BEACH-POP v Boru

Jeans Wilder zahraje svůj BEDROOM-SYNTH-LO-FI-PSYCH-BEACH-POP v Boru

netisková zpráva

autor: ABBA | 25. 03. 2011, 22:09:37 | návštěv: 751 | reakcí: 0

V úterý 29. 3. 2011 vás zve ABBA do brněnského klubu BORO na koncert těchto tří kapel:

JEANS WILDER (Andrew Caddick )
ze San Diega si pro svůj projekt vybral jméno podle komika Gena Wildera (to je ten týpek, co se ve filmu Woody Allena zamiluje do ovce). Jmenuje se takhle od dubna 2008, ale kdykoli ho napadl lepší název, tak se přejmenoval, např. na TRASHEATER, HEAVEY HAWAI nebo GLUE HORSE. (U nás vede "lepidlový kůň".) Nějakou dobu hrál ve Fantastic Magic, spolupracoval s Nathanem z post acidových Wavves, vydal řadu různých splitek a kazet. Jeho hudbu ovlivnily kapely jako Beach Boys nebo Sonic Youth. Svoje tracky nahrával na kazeťák v parku nedaleko bytu svých rodičů, a pak je doma převáděl do kompu, takže (jak sám říká) "vyrábí z lo-fi hi-fi". Dva roky pracoval na desce s názvem "Nice Trash", se kterou právě jede evropské turné! Jeho bedroom-synth-lo-fi-psych-beach-pop zní, jako by stěnami bytu rezonovalo echo mejdanu od sousedů, kteří se před týdnem utopili na pláži v jižní Kalifornii.

HUGO A ZOE hudba / performance tvořená spojením 8bit technologických prostředků a živých nástrojů. Základem je gameboy, ke kterému se přidávají další efekty a nástroje a všemu vládne úžasný vokál zpěvačky s krutoněžnou vizáží thajských školních ponožek. Je možné, že tentokrát zahrají úplně nový set, ale třeba budou hrát jednu starou (tu nejlepší) věc pořád dokola.

DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE produkují divnou hudbu pomocí mikrofonu a hřebíku, kytary galaxis, červeného dětského kopáku a ovocné klávesnice. Jejich tvorba je inspirována mrtvolou veverky, která se usmažila v erotickém reklamním neonu.......veverky, která právě vytočila vaše číslo a ZVE VÁS DO KLUBU!

http://jeanswilder.bandcamp.com/
http://www.myspace.com/hereliesjeanswilder
http://www.platforma-reset.cz/hugo-a-zoe-cz.html
http://www.myspace.com/hugoundzoe http://deceasedsquirrellonthephone.blogspot.com/

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek