Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Kytara, efekty, vrstvení? DUSTIN WONG (US, Thrill Jockey) ve Final Clubu

Kytara, efekty, vrstvení? DUSTIN WONG (US, Thrill Jockey) ve Final Clubu

tisková zpráva

autor: redakce | 4. 04. 2011, 18:31:03 | návštěv: 776 | reakcí: 0

Goldmine uvádí

DUSTIN WONG
(US, Thrill Jockey)
http://www.myspace.com/dustinclarence

Calvera
http://www.myspace.com/tierradecalvera

Odeur de Violettes
http://www.myspace.com/odeurdeviolettes

Final club
čtvrtek 14.dubna
19:30


Dustin Wong, člen kapely Ponytail a bývalý člen Ecstatic Sunshine, v současné době vystupující se svým sólovým instrumentálním projektem, přijíždí do Evropy podpořit svou poslední desku Infinite Love, vydanou na podzim 2010 na Thrill Jockey. Během tour se zastaví i 14.4. v Praze v žižkovském klubu Final. Společně s ním zahrají také domácí Calvera a Odeur de Violettes.

Infinite Love je Dustinova druhá sólová nahrávka minulého roku a zároveň jeho debut na Thrill Jockey. Vyšla jako dvojalbum, ve skutečnosti jsou to však dvě verze, "brother" a "sister", stejného alba.
Dustin je nejen výborný kytarista s perfektní technikou, ale především skvělý hudebník, který jen s kytarou a efekty dokáže pomocí vrstvení melodií a změn rytmu vytvořit propracované skladby svojí komplexností připomínající orchestrální hudbu.

Ukázka videa k "Infinite Love"
http://thrilljockey.com/vault/vimeo/Dustin_Wong-Infinite_Love_preview.html

Dustin naživo

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek