Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

BLACK MATH HORSEMAN V BRNĚ!!!

BLACK MATH HORSEMAN V BRNĚ!!!

tisková zpráva

autor: Frody | 4. 04. 2011, 20:15:13 | návštěv: 680 | reakcí: 0

Poprvé v Evropě, poprvé v Česku, poprvé Brně. Black Math Horseman zahrají v  klubu Melodka 6/4/2011.

Není moc kapel o kterých by pravidelně informovali TOOL na svých oficiálních stránkách. Mezi vyvolené a zároveň spřízněné patří právě Black Math Horseman. Kapela funguje ve čtyřčlenné sestavě Sera Timms (basa, zpěv), Sasha Popovich (bicí), Bryan Tulao (kytara) a Ian Barry (kytara).

V lednu roku  2009 si jich všimlo i vydavatelství Tee Pee Records - strikně se orientující na stoner / psychedelic rock scénu ( stojí za kapelami jako Nebula, Earthless, Priestess, The Atomic Bitchwax, Naam atd.).V témže roce  Black Math Horseman vydali desku Wyllt. Jedná se o atraktivní směs temného, psychedelického rocku s ozvěnami post rocku, jenž je drcen stěnami sludge a doomu. Kapela ve svých kleštích neochvějně svírá balení obsahující ponurost, nervozitu, magičnost, které vládne Sera Timms se svým uhrančivým vokálem (pro představu zní jako Nico křížená s PJ Harvey). Ve chvíli, kdy už by se z toho přetlaku, měla kapela sama zhroutit, své sevření uvolní a nechá volný průchod horečnému výdechu. Jednu z nejlepších desek minulého roku produkoval Scott Reeder, jenž působil jako basák v legendárních Kyuss.

Sera Timms (basa, zpěv) je též autorkou klipů pro ISIS (klip Not in Rivers, But in Drops) a Intronaut (klip Australopithecus) a v jejich zpracování se dá vystopovat množství pojítek, které vyzařují i z její domovské kapely Black Math Horseman.

Večer otevřou Five Seconds to Leave. Co k nim říct? Snad jen to, že jsou u nás jednoduše nejlepší. Monstr zvuk. Monstr projekce. Monstr hudba.

Linky:

Black Math Horseman /US, Tee Pee Records/

http://www.myspace.com/blackmathhorseman

Five Seconds to Leave /CZ/

http://bandzone.cz/fivesecondstoleave

Linky videa Sera Timms:

ISIS - Not in Revers, But in Drops

http://www.youtube.com/watch?v=rdtMkKaSmGs

Intronaut - Australopithecus

http://www.youtube.com/watch?v=hZYhDtg31Wc

Rozhovor se Serou Timms:

http://www.metalsucks.net/2009/07/01/exclusive-interview-with-sera-timms-of-black-math-horseman/

místo: Brno, klub Melodka (Kounicova 20/22)
termín: 6/4/2011
start: 20:00

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek