Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Série Silver Rocket Rekomando pokračuje: Eugene S. Robinson (lídr kultovních Oxbow) čte ze svého románu

Série Silver Rocket Rekomando pokračuje: Eugene S. Robinson (lídr kultovních Oxbow) čte ze svého románu

tisková zpráva

autor: Silver Rocket | 7. 04. 2011, 17:36:35 | návštěv: 921 | reakcí: 0

SILVER ROCKET REKOMANDO vol. 3

EUGENE S. ROBINSON (USA)

ARAN SATAN (CZ)

Rekomando shop, Trojanova 9, Praha 2
13. dubna 2011
tart 18.00, vstup 150 Kč

Série Silver Rocket Rekomando, která propojuje aktivity labelu Silver Rocket a obchodu Rekomando, je tu s třetím pokračováním. Po akustických koncertech Springlizard a Des Ark přichází tentokrát řada na těžší kalibr - na SLOVO.

13. dubna se v Rekomandu představí Eugene S. Robinson, charismatický lídr kultovních Oxbow. Surový zvuk kvarteta, kombinující nejtemnější blues se zuřivým noisem, ale Robinson tentokrát nechá odpočívat: jádrem jeho vystoupení bude čtení z románu „A Long Slow Screw", který zpěvák vydal na labelu Hydrahead (Isis, Torche, Knut, Keelhaul). Kniha plná násilných obrazů a znepokojujících vizí ožije v Robinsonově podání podobně jako texty Oxbow. Živou tvář kapely totiž určuje právě nezaměnitelný Robinsonův vokál a jeho pozoruhodná pódiová prezentace. Kdo ví, co Rekomando zažije.

Před Eugenem S. Robinsonem vystoupí Aran Satan, „mluvící člověk z televize" neboli třetí život Adama z Gnu a Aran Epochal. Začíná se v 18.00, vstup je 150 Kč. O den později, 14. dubna, vystoupí Eugene S. Robinson i v píseckém Pí Klubu.

Eugene S. Robinson: www.eugenesrobinson.com

Aran Satan: www.aransatan.tv

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Rekomando: http://rekomando.eu/

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek