Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

OBSCENE SOCIETY FEST 2011

OBSCENE SOCIETY FEST 2011

tisková zpráva

autor: Obscene | 11. 04. 2011, 19:20:35 | návštěv: 807 | reakcí: 0

OBSCENE SOCIETY FESTIVAL no. 16

Sobota 14.5.2011
PARDUBICE - RC Žlutý Pes
(http://www.zlutak.cz, Ke Koupališti 62)

Start : 17:00
Konec : 01:00

Rok se s rokem sešel a v půlce letošního května opět oslavíme společně s INSANE SOCIETY RECORDS a OBSCENE PRODUCTIONS jejich 16. narozeniny. Servírovat se bude:

DOOM (UK)

Anglická hardcore legenda, která výrazně udávala a stále udává směr stylu zvanému crustcore. V loni v létě nás DOOM rozsekali na OBSCENE EXTREME festivalu. Pro ty z vás, kteří neholdujou monster akcím, máme dobrou zprávu! Na letošní narozeninové oslavě INSANE & OBSCENE budete mít možnost vychutnat si tuhle britskou HC legendu v komornějším prostředí. Opakování je totiž matkou moudrosti.

DOOM jsou kapela, která dala vzniknout tomu, čemu se dnes říká crust. Špinavější verze punku, anebo pokud chcete - uhlazenější verze grindcoru. Společně s EXTREME NOISE TERROR, HERESY, AMEBIX, RIPCORD nebo DEVIATED INSTICNT, patří ke klasice ostrovního hardcore z konce let 80. a začátku let 90.

Pokud jsi minul historická česká zastavení této kapely v 90. letech nebo z jakéholiv důvodu nebyl na loňském OEF, je tohle další šance vidět legendy naživo. Ne, nemusíš se bát dalšího trapného reunionu. DOOM začali tam, kde přestali. Přesvědčit se musíš sám ...

http://www.myspace.com/ukdoom

NOW YOU´RE FUCKED (Austrálie)

Australská grindcore smečka, přímo z Tasmánského ostrova - z jeho hlavního města Hobart, drtící sice „jen" od roku 2008, ale žádní
zelenáči to rozhodně nejsou. Nejzajímavější na nich je určite to, že bubeník Chris je bejvalej blaster VOMITORIAL CORPULENCE křesťanskej grind) a hlavně EGROGSID, neboli australských DISGORGE, které založil společně s Erikem SIMONSENEM (RIP) už v roce 1990! V roce 1995, po odchodu Chrise, sedá Erik za bicí a na ostatcích EGROGSID rozjíždí legendarní WARSORE! Před necelým rokem vyměnili zpěváka, s kterým se chystají tenhle víkend nahrát novej matroš, kterej bude k dostaní na tour, jehož součástí je i vystoupení v Pardubicích!

http://www.myspace.com/hobartgrindcore

KOMATOZ (Rusko)

Ruské hordy opět pořádají nájezd na západní část Evropy. A samozřejmostí je i pár zastávek v naší vlasti. Předvoj jim před nedávnou dobou udělala jejich zbrusu nová deska, na které se odklonili z crustových vod blíže k hrubému neotesanému thrash/death metalovému projevu. Uvidíme v jaké formě se představí naživo.

http://www.myspace.com/komatozpunk

NEEDFUL THINGS

Grindcore stálice české scény extrémní hudby. S fungl novou deskou u OBSCENE PRODUCTIONS, která už rozsekala nemálo grindcore maniaků. Navíc vystoupení před domácím publikem. Bude peklo.

http://www.bandzone.cz/needfulthings

LYCANTHROPHY

Další pánové (a dáma), kteří se pohybují ve vodách extremního HC/grindu. Nebo chcete-li - excelentní, protřelý, žďársko-lázeňský fastcore zvěřinec. Netřeba více dodávat ...

http://www.lycanthrophy.wz.cz

FESTA DESPERATO

Brněnský crust/metal s dlouho odkládanou debutní deskou na krku. Předpokládám, že půjde o jedno z mála vystoupení této kapely pro
letošní rok. Rozhodně si jej nenechte ujít.

http://www.festadesperato.com

ONANIZER

Objeli svět, rozsévali zkázu a ničivé sémě po cizokrajných destinacích a teď jsou zpět v plné síle. Gore/grindcore!

http://www.bandzone.cz/onanizer

EVIDENCE SMRTI

Z hlubokých hvozdů Vysočiny na vaše sluchové ústrojí zaútočí také crust komando EVIDENCE SMRTI. Je nutné připojovat stokrát omílanou frázi o netradičním způsobu zpěvu? ...

http://www.bandzone.cz/evidencesmrti

BRUTALLY DECEASED

Loňský objev české death scény. Pokud máte rádi starej švédskej deathmetal jako DISMEMBER / UNLEASHED musíte tuhle kapelu vidět naživo!

http://www.bandzone.cz/brutallydeceased

MIDNATT DÖD

Hrubej d-beat/punk útok ze Znojma s brutálním ženským řevem, navíc v sestavě s kultovní postavou Čikem (ex-MRTVÁ BUDOUCNOST), kterej se ujal v MD basy.

http://www.bandzone.cz/midnattdod

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek