Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Coal Train (UK) ve středu v Holubníku a potom i dále

Coal Train (UK) ve středu v Holubníku a potom i dále

tisková zpráva

autor: Holubani | 18. 04. 2011, 14:49:59 | návštěv: 695 | reakcí: 0

Středa 20.dubna 2011
Holubník, Kolín

Coal Train
Bugmen


Bude to výjimečnej koncert. Koncert a večer. Co můžete čekat, si přečtěte dole. V sobotu jsme v Holubníku měli Odeur de Violettes a Calveru. Ten koncert by byl skvělej i za normálních okolností. Civilní, upřímnej, nenucenej. Jenže teď má všechno, co se v Holubníku děje, takovou zvláštní přidanou hodnotu. Je to cejtit ve vzduchu. Je to cejtit ze všech těch lidí, s kterejma jsme tam ten rok prožili. Je těžký to popsat a ani nevim, jestli to ostatní vnímali stejně. Ve mě to vyvolávalo podivnej vnitřní klid a smíření. Asi jako když posloucháte "Warning of a Storm " od Steva Von Tilla. Nechtěl jsem bejt sentimentální, ale nedalo mi to. Těch večerů v Holubníku už tolik nebude, takže vás ve středu čekáme všechny. Tohle je závěrečnej sprint. Po čarodkách si budete moct dát malý prázdniny, než vám zase z tohodle mailu přijde pozvánka i s novou adresou.

Večer otevřou Bugmen http://bandzone.cz/bugmen . Už v Holubníku hráli. Vraceli se ze Sun Wu Kung Festu a chtěli koncert na neděli. Dali jsme to bez zvukaře, kluci si vyfotili flašky Koli limonád a pak vystřihli skvělej koncert. Ten den jsme si řekli, že umíme skvělý neděle. Ale bacha, skvělý středy umíme snad ještě líp než neděle.

Co napsat ke Coal Train. This Aint Vegas to byla láska. Coal Train láska na druhou. A to poslouchám pořád dokola jen čtyřpísničkový demo co bylo volně ke stažení a občas sjedu něco na youtube. Písničky jako prase. Nic tam nechybí. Nic. Melodie, za který byste položili život.

Hlavně si přečtěte taky tohle: http://www.silver-rocket.org/news/1801 a tohle: http://www.silver-rocket.org/nejkecy/284 a prozkoumejte tohle: http://www.coal-train.blogspot.com/ a poslechněte tohle: http://www.myspace.com/coooaltrain

A jestli se nedostanete ve středu do Holubníku, tak vyražte aspoň na jeden z těhle koncertů.

19. dubna - Praha, Klub 007

21. dubna - Jindřichův Hradec, Bar 69

22. dubna - Strakonice, Habeš

23. dubna - Kopřivnice, Kongo

24. dubna - Brno, Vegalite


Související články

This Aint Vegas - The Night Don Benito Saved My Life

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek