Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Novinky PSYCHOCONTROL+LYCANTHROPHY+FANZIN

Novinky PSYCHOCONTROL+LYCANTHROPHY+FANZIN

tisková zpráva

autor: redakce | 11. 06. 2007, 11:38:04 | návštěv: 1307 | reakcí: 0

1) LABEL
Na našem labelu PSYCHOCONTROL (psychotherapy a out of control) vyšla již předem avizovaná novinka :
split 7"EP INSECT WARFARE/CARCASS GRINDER :
Insect Warfare je novější kapela z Texasu, která ale raketově vylétla mezi grindcore elitu a už má na kontě několik povedených počinů vyšlých na 625thrash labelu. Kdo ještě neměl čest s touto bruskou, tak je to old school grindcore s hrubým vokálem v duchu ranných Earache nahrávek, old Napalm death, Repulsion, Terrorizer…. Členové ještě hrají v Hatred surge, což je power violence ve stylu Despise you. In the war with false grindcore!
Carcass grinder je Japonská legendární fastcoregrind extremeHC kapela, která už hraje spousty let a určitě ji znáš z mnoha počinů např.split EP s Fuck on the beach, Violent headache nebo Denak. Je to jedna ze základních kapel velice bohaté japonské grind/extrémní HC scény, kde jsou jedni z čelních představitelů po boku Unholy grave, Senseless apocalyse, Fuck on the beach nebo Slight Slappers. Tato nahrávka je jejich poslední studio materiál z roku 2003.
Singl je k dostání v barvě modré s černými stříkanci za 90,-Kč + pošta.

Další nové desky na labelu: SAY WHY?/D.H.I.B.A.C. split 7"EP
Česko/Francouzská fastcore bitva. SAY WHY? je relativně nové jméno na naší scéně, ale určitě jste zaregistrovali jméno Liquid pus, což byla totožná sestava hrající spíše čistý grindcore s doplňky alá didjerida atd. Chlapíci se přejmenovali a jejich styl s novým názvem kapely se přesunul spíše do fastcore/extrémního hardcore a to je jen dobře, protože to Perníkářům na této debutní desce opravdu šlape náramně. Najdete tu všechny atributy fastcore - stopky, rubanice, ukřičené/přidušené vokály alá "Infest", vše v maximálně možném tempu a s výborným zvukem ze studia Shaark.
Druhá strana patří ostříleným D.H.I.B.A.C.z Nancy, kteří hrají takový ten "SPAZZoidní" typ fastcore, výbušná a zběsilá porce fastcore s překřikujícími se vokály a kulometnými bubny. Velice povedený split včetně zpracování desky ! Cena 90,-Kč + pošta

s/t DEMARCHE (kooperace s několika labely)
Konečně se tato kapela dočkala vynilového zářezu! Hlučný dis rawpunk as fuck z Prahy v klasickým Discharge stylu a s kapkou špinavýho crustu a obalem od Steva z Vision of War ! Po nekonečným čekání je toto EP konečně venku!
Cena 90,-Kč + pošta

2) DIS-TRO:
Na e-shopu www.psychocontrol.com najdete tunu desek všech možných stylů/labelů/kapel…mrkněte na to!
Novinky : konečně je opět k dispozici překrásně zpracované LP NASUM "Shift" a ROTTEN SOUND, dále LP SLIGHT SLAPPERS (Japonský fastcore na 625thrash), další věci.....

3)LYCANTHROPHY
Zrušili jsme kvůli nemoci vystoupení na Obscene society festu, takže sorry Barvákovi a všem, kdo se na nás těšili.

Léto odehrajeme mimo naše hranice. Čeká nás 10 koncertů na Evropském turné se SAY WHY? včetně Blaston Bury festivalu v Anglii , který je nadupaný kapelami z celýho světa, mrkni na www.myspace.com/blastonbury2007

V červenci se objevíme na Německém fesťáku GRIND THE NAZI SCUM nadupaném opravdu pěknou přehlídkou Evropské grind/fastcore špičky, např.MAGRUDERGRIND (US), SANITYS DAWN (GER), DHIBAC (FRA), SYLVESTER STALINE (FRA), FUBAR (HOL), ...27.-28.7.07 http://www.gtns.de.vu/

Na konci dubna jsme navštívili studio Shaark a nahráli 9 válů včetně coveru Siege na ploše 10 minut - ukázka v podobě jednoho válce je na www.lycanthrophy.wz.cz nebo na myspace - www.myspace.com/lycanthrophy

Tento materiál "Machines of success " ("Stroje na úspěch") vyjde na split CD právě se SAY WHY?, kteří právě nahráli ve studiu Šopa svoji stranu a je to pekelně rychlý a zběsilý fastcore masakr! . CD vyjde jako digipack u Lecter music a bude poprvé k dostání na letošním Obscene extreme....

Vynilovou verzi splitu, 12"LP se budeme snažit dát dohromady v DIY kooperaci domácích a zahraničních labelů, proto máš-li label a zájem se podílet, neváhej a ozvi se na tento mail co nejdříve. Díky!

Vinyl vyjde zřejmě v srpnu hned jak se vrátíme z tour...
Dostali jsme nabídku od samotných praotců mince core AGATHOCLES na společný split singl (vyjde u Raw noise Recs.v USA) , takže ke konci roku bychom to rádi zrealizovali spolu již s dříve avizovaným splitem s CATHETER (Colorado, old school HCgrind), který zřejmě vyjde jako split 12"LP na CIVILISATION RECS.v Německu.

4) FANZINE - Po neskutečných porodních bolestech je konečně venku GO AND KILL Fanzin č.2. 80 stran formátu A4 vonících tiskárnou na recyklu, uvnitř rozhovory s GRIDE, VICTIMS (Švédsko), BOXED IN (UK), DISCLOSE (Jap)/jeden z posl.rozhovorů s mistrem Kawakamim R.I.P./, UNHOLY GRAVE (Jap), DISSYSTEMA (USA), VIVISICK (Jap), CONTRASTO (Itálie), KILL THE MAN WHO QUESTIONS (USA), historie jedné z prvních punkrock kapel u nás ZIKKURAT, scene report z Portlandu - Oregonu, větší než malé množství fotografií včetně fotogalerie z koncertů KYLESA a Krátký, rychlý a hlasitý 12, sloupky/názory, At war with grindcore (pohled na nynější grind core scénu), historie průkopníku punku v Dánsku WAR OF DESTRUCTION, Téma/anketa "koncerty" (Brnö/Napajedla/Jihlava/Přelouč), Obsáhlý článek mapující hc/punk Fiesty "Krátký, rychlý a hlasitý" v Hamrech a další koncerty (Catheter, Kylesa, Bombenalarm…), recenze, report z Italského tour MASS GENOCIDE PROCESS/LYCANTHROPHY a tak dále ….

Navrch je přiložena Zvuková, eh resp.hluková příloha v podobě CDr kompilace ne až tak profláklých ryze Českých hardcore/punk/fast kapel např. Veřejný podvod, Ruce po obrně, Disney, 6MAS, Bestia triumphans, Experiment homo sapiens, Deviace doby, Průmyslová smrt, Náměstí míru, Say why?, Konfident, Experiment homo sapiens, Průmyslová smrt atd.

Cena 100,-Kč+pošta

5 ) Koncerty:
Aktuální info o Play fast or don´t 4 (7.-8.9.2007, Hradec Králové, Flošna). Takže toto dvoudenní fast klání doznalo změn v sestavě kapel, na pátek jsme pro Vás připravili opravdu zajímavé hosty v podobě Anglických GURKHA (metalpunk ve stylu GISM, určitě je znáš z aktuálního split LP s MALIGNANT TUMOUR na INSANE SOCIETY), CAMPUS STERMINII (Italský vzteklý crust s trochou té Italské staré hardcore školy jako Wretched atd.) + další páteční kapely, brzy info na webu.

Sobotní program doznal změn - jako hlavní kapelu jsme "nominovali" legendu legend a kult kultů: AGATHOCLES. Co k nim dodat…praotcové stylu zvaný mincecore, který napodobujou stovky kapel po celém světě, kapela snad s desítky a desítky počinů v jejich bohaté diskografii, kterou vytváří už přes 20 let jejich fungování ve scéně. Netřeba připomínat jejich sympatické a léta pevné postoje, které ovlivnili spoustu lidí a kapel ve scéně. Hudebně se stále drží svého poctivého grind/mince core s punkovými kořeny a do ČR zavítají opět po dlouhé době!

AG doplní další kapely jako KUOLEMA. FORCA MACABRA (FIN), MINDFLAIR (GER), D.H.I.B.A.C.(FRA), FILTH OF MANKIND (POL), CLUSTER BOMB UNIT (GER) a další a další, jde myslím o velice schopnou silnou sestavu, brzy komplet sestava včetně novinek na webu: www.playfast.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek