Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Lehce erotický večírek v Muzejce: VOODOOYOUDO, MOFFARAMMES (SWE), PILOTS (A)

Lehce erotický večírek v Muzejce: VOODOOYOUDO, MOFFARAMMES (SWE), PILOTS (A)

tisková zpráva

autor: 6dbs | 13. 05. 2011, 15:26:32 | návštěv: 807 | reakcí: 0

No underwear party
Voodooyoudo, Moffarammes (SWE), Pilots (A), DJ: Ibe

21. 5. 2011 - Mju:z (Muzejka), Brno
Cena: 150 Kč

Presents by: 6 dBs - www.6dbs.org

Je léto a komu by se chtělo pařit se v trenýrkách, slipech, kalhotkách nebo tangách? Na No underwear party vás kromě hudebního zážitku čeká i mírné erotické chvění. Představte si to - stojíte u baru vedle slečny, která má nohy dlouhé od země až do oblak, a vy přemýšlíte, zda pod tou sukýnkou, kterou bude mít v tento horký letní den oblečenou, má kalhotky nebo ne.  To lehké erotické napětí... Tímto lehce erotickým večírkem se rozloučíme s naším spolubojovníkem za rozvrat brněnské kultury a milovníkem žen Fxadem.

Odkaz ke stažení mp3 kapel na www.6dbs.org

Voodooyoudo?

bandzone.cz/voodooyoudo

Brněnská klasika. Voodooyoudo jsou hvězdou na brněnském nebi, která rok od roku svítí o něco víc. Kapela je středobodem brněnské scény - členové účinkují v jazzové nebo taneční scéně. Všechny tyto vlivy ve své tvorbě kapela mixuje. Jejich indie rock je velmi melodický a svižný. Zajímavé melodie ještě osvěžuje spousta zvuků linoucích se z kláves. Voodouyoudo připravují na podzimní měsíce svou první desku a chystají se projet republiku křížem krážem.

Moffarammes (swe)

myspace.com/moffarammez

Pamatujete si na nejkratší koncert v naší kariéře - Affordable Hybrid v klubu Fantomas. Koncert byl přerušen policií pro nadměrný hluk. Bubeník a kytarista z Affordable Hybrid účinkují i v Moffarammes a přijeli opět pozlobit vaše zvukovody a policií.

Punkové duo v sobě kombinuje zvuk svých idolů - At the drive-in nebo Sonic youth, ale je punkovější, údernější, s větším tahem na branku. Srdcem kapely je kytarista Samuel, mozkem bubeník Mikael. Moffarammes přijíždějí do Brna s novou deskou The eye of horus.

Pilots (A)

pilots-music.bandcamp.com/

Pilots jsou kapelou, kterou máme dlouho v hledáčku. Několikrát jsme je lákali, ale vždy to narazilo na jejich časovou vytíženost. Rakušané obměnili sestavu - nový basák a bubeník přivedli do kapely i novou energií.

Kapela v sobě mixuje barevnost a taneční rytmy Foals nebo Block Party s melancholičností The Smith. Pilots tvoří hudbu, která vychází z DIY Punk/Hardcore. Noisové kytarové riffy a ukřičené vokály ozvláštňují atmosférickou trhlou kytaru a taneční disko beaty. Svou kariéru začali Pilots psát v roce 2008. Jejich členové za sebou mají zkušenosti v rakouských hvězdách Plague Mass nebo Dimitrij. Pilots si plně zaslouží anglické označení „catchy". Určitě chytí i vás!


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek