Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

AVAntýry Crew & MarastMusic / NAAB proudly present: PSYCHOFAGIST (Italy) -  Nu-jazz grindcore

AVAntýry Crew & MarastMusic / NAAB proudly present: PSYCHOFAGIST (Italy) - Nu-jazz grindcore

tisková zpráva

autor: Sud | 21. 05. 2011, 15:45:03 | návštěv: 847 | reakcí: 0

AVAntýry Crew & MarastMusic / NAAB proudly present:

-------------------PSYCHOFAGIST (Italy)-------------------

Nu-jazz grindcore / Mathcore / Experimental

Jedna z nejšílenějších a nejexperimentálnějších kapel na mathcorovém / grindovém / novátorském kolbišti konečně zavítá do České republiky. Italští PSYCHOFAGIST po kritiky i fanoušky oceňované desce Il Secondo Tragico, která ukazuje vlastní, originální pohled na moderní extrémní žánr, totiž na jaře 2011 vydávají novou desku u Relapse records, což samo o sobě něco znaméná, a novej materiál bude prezentovat na Anti-Music Euro Tour, které bude mít hned tři zastávky na našem území!

Mix šílené (a)rytmiky, (dis)harmonických postupů a např. saxofonu, který čerpá nejen z kapel jako jsou Dillinger Escape Plan, Meshuggah, Daughters, Locust či PsyOpus, ale i z moderního jazzu. Pro všechny, co si rádi nechají nejen vymlátit mozek z hlavy, ale také rádi koukají s otevřenou pusou, co všechno je v hudbě možné!

"Regulérní nová hudba, která se zbavila přežitků jako sloka, refrén, pravidelné takty aj. Svojí dvojkou potvrdili, že jsou nejen vynikající muzikanti, ale i vynikající a originální skladatelé."

16.06.2011 - Brno, Vegalite

17.06.2011 - Č. Budějovice, K2

18.06.2011 - Praha, K4

Music is dead. Long live the new music!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek