Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

AGNOSTIC FRONT (usa) 6. července v Brně

AGNOSTIC FRONT (usa) 6. července v Brně

tisková zpráva

autor: Obscure | 24. 06. 2011, 08:02:11 | návštěv: 752 | reakcí: 0

AGNOSTIC FRONT (usa)

TOTAL CHAOS (usa)

6. července 2011
Brno - Favál

Když se řekne New York Hard Core, pak Agnostic Front vyvstanou na mysli automaticky. Již přes tři desetiletí patří mezi respektované stálice ostrého amerického punku a old school hard core/metalu. Sestava kapely se během let mnohokrát měnila, ovšem „tvrdé jádro" v podání mocného frontmana Rogera Mireta a skvělého kytaristy a showmana Vinnieho Stigmy zůstává.

Jmenovat všechna zásadní alba by bylo v případě Agnostic Front nadlouho. Důležité je momentálně to aktuální, které vyšlo u Nuclear Blast Rec. a které nese název  „My Life, My Way". Právě na podporu této desky se Agnostic Front vydávají na další evropské putování, které je zavede také do moravské metropole Brna.

Slogan "Hardcore For Life" si může upřímně zvolit jen pár kapel na scéně. Agnostic Front jsou již řadu let mezi nimi a právem jsou nazýváni kmotry tohoto stylu.
Je neuvěřitelné, kde už 30 let berou tolik síly. Jejich hudba se valí jako monstrózní lavina, texty jsou nabité poselstvím soudržnosti a bojem za svobodu a pódium se otřásá v základech pod výbuchem energie. Nenechte si proto ujít jejich brněnskou show 6. července v Brně na Faválu! Předkrmem bude americká street punková sbíječka TOTAL CHAOS.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Bližší info na webu www.obscure.cz.

Související linky:
www.agnosticfront.com

http://www.myspace.com/totalchaospunx

www.obscure.cz

www.faval.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek