Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

*Hluboká Orba news červen 2011*

*Hluboká Orba news červen 2011*

netisková zpráva

autor: FF | 1. 07. 2011, 09:30:12 | návštěv: 770 | reakcí: 0

***1) SEE YOU IN HELL US tour + repress LP "Útok" a trika*

Na stránkách www.seeyouinhell.cz najdete masivní fotodokumentaci + odkaz na videa z nedávno proběhlého amerického turné.

U příležitosti turné vyšla v Americe na SPHC v reedici naše 2. LP deska "Útok" se zbrusu novým obalem od japonského kreslíře Shunsukeho (tištěný sítotiskem) a s novým masteringem od Jacka Controla. Desku si můžete koupit přímo u nás za 250 Kč + pošta, pište na maily ssynek(a)fnusa.cz nebo jozkasatanpunk(a)seznam.cz. K dostání je i pár kusů triček z turné - vepředu společný motiv SEE YOU IN HELL/LOTUS FUCKER/XBRAINIAX, vzadu rozpis, potisk zepředu je stříbrný, vzadu bílý, triko černé. Cena 200 Kč + pošta.

*2) PRŮMYSLOVÁ SMRT/RAPSÖD split EP na Hluboká Orba Records*

Na Hluboká Orba Records (http://www.seeyouinhell.cz/cz/label.html) vyšla v kooperaci s dalšími labely nová deska - split singl PRŮMYSLOVÁ SMRT/RAPSÖD - dvě provařené HC úderky z Jihlavska, P. SMRT s totálním grinding fastcore náklepem, kolegové RAPSÖD s chytlavým thrash/punkem. Vychází na zeleném vinylu a stojí 100 Kč, objednávat můžete u Voltage (www.voltage-shop.com)  nebo, pokud si budete objednávat LP nebo triko, je možné desku k objednávce přihodit. Ve Voltage se taky od zítřka objeví hromada 2nd hand triček z Japonska, Brazílie atd. za příznivé ceny, napište si k nim o seznam.

Hluboká Orba Records ráda podpoří budoucí kooperace domácích kapel na sedmipalcích, sem s případnými návrhy - orba(a)seznam.cz.


Související články

See You In Hell - 2003-2007
See You In Hell / Systematic Death - split EP

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek